Açılır

Sineklik ürünleri temelde, yazın açık pencerelerden evlere sineklerin ve böceklerin girmesini engelleyerek konforlu bir yaşam alanı oluşturulmasını sağlıyor. Modern yaşamın olmazsa olmaz gereksinimlerinden biri haline gelen sineklikler, bugün hemen hemen her evde artık mevcut. Bu alanda bir ihtiyacınız varsa deneyimli ve uzman ekibimiz size destek vermeye hazır!

Ürün Hakkında

Açılır sineklikler, en çok tercih edilen sineklik türlerinin başında gelmektedir. Özellikle yaz aylarında önemli roller üstlenen açılır sineklikler konforlu yaşam alanlarının oluşturulmasında son derece etkili olmaktadır.

Yapı ile muhteşem uyum gösterir.

Yapıları dış faktörlerden başarıyla koruyan Glasso açılır sineklik sistemleri aynı zamanda bina ile muhteşem uyum sağlayarak estetik açıdan sırıtmayan görüntülerin oluşmasını sağlamaktadır.

Uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabilir.

Glasso açılır sineklik sistemleri, son derece dayanıklı malzemeden üretilmektedir. Bu özelliği ile uzun yıllar boyunca kullanılabilen sinekliklerimiz, müşteri memnuniyetini garanti etmektedir. Açılır sineklik sistemlerimizi senelerce rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Açılır
Teknik Özellikler
  • Genişlik47 mm
  • ContaFırça Conta-TPC Conta
  • Conta Sayısıİç-Dış/4 Sıra-5 Sıra
  • Kanat AralarıAlüminyum Kapak Profili
  • Cam Uygulamaları8 mm temperli tek cam, 10 mm temperli tek cam, 24 mm temperli çift cam, 30 mm temperli çift cam
  • Opsiyonİspanyolet kullanımı, jaluzi kullanımı, enjeksiyon kapak kullanımı
Uygulama Galerisi

Kolay Kurulum

Sineklik sistemleri, pencerelere oldukça kısa bir sürede kurulabiliyor. Pencereden çıkarmanın da kolay olduğu bu ürün oldukça pratik bir yapıya sahip.

Uzun Süre Kullanım

Dayanıklı ve kaliteli malzemeden yapılan Glasso sineklikleri uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor. Ürünlerin bakımı da oldukça zahmetsiz ve kolay.

Farklı Seçenekler

Sineklikler, farklı tür yapılara kolaylıkla uygulanabiliyor ve farklı renk/tasarım seçeneklerinde üretilebiliyor. Sistem bu sayede uygulandığı yapıya kolayca uyum sağlayabiliyor.

Estetik Görünüm

Sineklik sistemleri, yapı sahiplerini haşere ve sineklerden korumasının dışında binalara şık bir görünüm de kazandırıyor. Bu sayede yapılar ayrı bir hava kazanırken, çok daha değerli hale geliyor.