Güvenlik ve Zarafet Bir Arada!

Merdiven, balkon, havuz kenarı, şantiye gibi alanlara yapılan küpeşte sistemleri, ağırlıklı olarak güvenlik ve estetik amaçlı kullanılıyor. Günümüzde yapıların olmazsa olmaz öğelerinden biri haline gelen bu sistemler, her türlü mekanda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Glasso küpeşte sistemleriyle yapınızda manzaradan ödün vermeden güvenliği ve zarafeti bir araya getirebilirsiniz. Küpeşte sistemleri son derece dayanıklıdır, her mekanda kullanılabilir ve bakımları zahmetli değildir. Glasso’nun her binaya uygun ve farklı profillere sahip sistemleriyle yapınızı modern çizgilerle buluşturabilir ve yaşam alanınıza artı değer katabilirsiniz.

Teklif Alın
Küpeşte
Ürünler
Sadece evlerin değil işletmelerin de tercihi.

Farklı özelliklere sahip Glasso küpeşte sistemleri, her yapıya başarıyla entegre edilebilir durumda. Ürünlerimiz havuz kenarlarından balkonlara, merdivenlerden inşaatlara kadar farklı birçok alanda kolaylıkla kullanılabiliyor. Bugün küpeşte sistemleri, sadece evlerde değil farklı sektörlerden çok sayıda işletmede de yaşam alanlarına değer katmaya devam ediyor. Siz de Glasso’nun küpeşte sistemlerini tercih ederek konforu, şıklığı ve güvenliği yaşam alanınıza taşıyabilirsiniz.

Estetik Görünüm

Estetik GörünümKüpeşte sistemleri, dış ortam ile mükemmel bir bütünlük ve uyum sağlar. Sistem, kullanıcıların görüş alanını bozmaz, manzaraya engel olmaz. Küpeşte sistemleri, bu özelliğiyle cafe, otel ve restoran gibi işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilir.

Üstün Güvenlik

Ses ve Isı YalıtımıMerdivenlere, balkonlara, havuz kenarlarına ve inşaatların çeşitli alanlarına güvenliği sağlamak için yapılan küpeşteler, modern ve akıllı yapıların olmazsa olmaz unsurlarındandır. Her türlü mekanda rahatlıkla kullanılabilir ve minimum bakım gerektirirler.

Farklı Seçenekler

Alan TasarrufuGlasso küpeşte sistemleri, farklı renk ve tasarım seçeneklerine sahiptir. Bu sayede kolayca kişiselleştirilebilir, her yapıya entegre edilebilir ve her zevke hitap edebilir durumdadır. Dileyen herkes zevklerine uygun ürünlerimizle yaşam alanına değer katabilir.

Yüksek Dayanıklılık

Yüksek GüvenlikFarklı tür yapılara başarıyla uygulanabilen küpeşte sistemleri oldukça dayanıklıdır ve uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Sağlamlık, şıklık ve güvenliği bir araya geldiği bu sistemle yapınıza güç ve zerafet katabilirsiniz.

Bugün sizi arayalım!
İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Bugün sizi arayalım!
Glasso Blog
Yapı malzemeleri dünyasından son gelişmeler, güncel konular ve trendler Glasso Blog’da. Yaşam alanınıza değer katacak birbirinden faydalı bilgiler için blogumuza göz atabilirsiniz.