Doğal Hayata Merhaba

Pergola sistemlerimiz, doğal yaşamla aranızda oldukça ince bir çizgi oluşturur. Bu sayede dışarıdaki yaşama ve onun güzelliklerine bir o kadar yakın olduğunuz gibi bir o kadar bu hayatın sonuçları arasında yer alan sıcaklık, soğukluk, ses ve kirlilikten uzak olursunuz. Özetle, sistem sizin için dışarıdaki evinizi inşa eder, böylece her mevsim kullanabileceğiniz ekstra bir yaşam alanı kazanmış olursunuz. Evinden çok uzaklaşmadan, doğal hayatı kaçırmak istemeyenler için bu ideal bir çözümdür. Pergola sistemleri, sadece evlerde değil işletmelerde de gönül rahatlığıyla ve çok sayıda avantajıyla birlikte kullanılabilir.

Teklif Alın
Pergola
Uzun ömürlü kullanım sunar

Pergola sistemleri; yüzme havuzları, teraslar, verandalar, seralar, bahçeler, çatı katları ve diğer bina ve yapılarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Sistem; yüksek ısı ve ses yalıtım özellikleriyle, sıcaklık değişimlerine ve dış atmosferik faktörlere karşı üstün koruma sağlıyor. Oldukça uzun ömürlü olan bu sistem; nem ve ısı sızdırmazlığı, geniş tasarım/renk yelpazesi ve yarım saydamlık gibi faydalı özellikler de içeriyor. Pergola sistemleri tüm bu özellikleriyle işletmelerin de olmazsa olmazları arasında yer alıyor.

Tasarım Zenginliği

Sistem farklı renk ve tasarımlarda üretilebilmektedir. Kullanıcılar, yaşam alanlarında diledikleri tarzda profillere yer vererek, bu alanları kendi zevklerine ve isteklerine göre hazırlayabiliyor.

Yüksek Yalıtım

Pergola sistemleri; her türlü sesi, gürültüyü, iklimi ve kirliliği hiçbir şekilde yapının içine almaz. Böylece bir yandan dışarı ile izolasyon sağlanırken bir yandan da dış dünya ile bağlantılı halde kalınır.

Dayanıklılık

Oldukça uzun bir kullanım ömrüne sahip olan sistem, aşınma ve yıpranmaya karşı dayanıklıdır. Bu nedenle yapılarda gönül rahatlığıyla, sorunsuz bir şekilde kullanılması son derece mümkündür.

Geniş Kullanım Alanı

Sistem; havuzlardan teraslara, seralardan bahçelere kadar çok sayıda yaşam alanında rahatlıkla kullanılabiliyor. Ayrıca günümüzde, müşterilerine kaliteli bir deneyim sunmak isteyen işletmeler de kış bahçesi sistemlerini tercih ediyor.

Bugün sizi arayalım!
İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Bugün sizi arayalım!
Glasso Blog
Yapı malzemeleri dünyasından son gelişmeler, güncel konular ve trendler Glasso Blog’da. Yaşam alanınıza değer katacak birbirinden faydalı bilgiler için blogumuza göz atabilirsiniz.