Bildiğiniz perdeleri unutun!

Günümüzde perde denince akla ilk olarak evlerimizde kullandığımız perdeler geliyor. Ancak bu aksesuara ait ürünlerin sayısı tahmin ettiğimizden çok daha fazla. Glasso olarak perde alanındaki zengin ürün ağımızla tüm müşterilerimizin hizmetindeyiz. Yapınız için en şık ve faydalı perdeleri seçmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz size hızlı bir şekilde destek sağlayacaktır.

Teklif Alın
Perde
Ürünler
Yeni nesil perde türleri Glasso’da!

Glasso olarak kullanımı kolay, şık ve ergonomik tasarımlara sahip çok sayıda perde modelimizi müşterilerimizle buluşturuyoruz. Bu alandaki ürünlerimiz ev, kafe gibi iç mekanların yanı sıra restoran ve ve bahçe gibi dış mekanlarda güvenle ve gönül rahatlığıyla kullanılmaktadır. Ürünlerimiz, her yapıya, tarza ve zevke kolaylıkla uyum sağlayabilir niteliktedir.

Kolay Kurulum

Kolay KurulumGlasso perdeleri, son derece kolay bir kuruluma sahiptir. Perdelerimiz pratik yöntemlerle yapılara uygulanır; bulundukları alana estetik görünüm ve gizlilik katar.

Şık Görünüm

Şık GörünümYeni nesil Glasso perdeleri bulundukları alana sadece gizlilik ve güvenlik sağlamaz. Perdelerimiz aynı zamanda uygulandıkları alana son derece estetik bir görünüm sağlar.

Yüksek Koruma

üksek KorumaYapınızı meraklı gözlerden koruyan perdelerimiz, aynı zamanda dış faktörlere karşı iyi bir koruma aracıdır. Bu sayede rüzgar, yağmur ve aşırı güneş gibi hava olaylarından kendinizi ve sevdiklerinizi koruyabilirsiniz.

Farklı Modeller

Farklı ModellerGlasso perdeleri, farklı zevklere ve yapılara uygun şekilde hazırlanabilmektedir. Perdelerimiz ayrıca farklı renk ve tasarım seçenekleriyle yapı sahiplerinin binalarına en uygun çözümler arasında yer almaktadır.

Bugün sizi arayalım!
İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Bugün sizi arayalım!
Glasso Blog
Yapı malzemeleri dünyasından son gelişmeler, güncel konular ve trendler Glasso Blog’da. Yaşam alanınıza değer katacak birbirinden faydalı bilgiler için blogumuza göz atabilirsiniz.