Eviniz için Estetik Çözümler!

Glasso katlanır balkon sistemleri, sadeliği tarzla birleştiriyor. Evinizin görünümünü kişiselleştirmek ve şık bir hale getirmek için kurulumu kolay, dayanıklı ve çekici tasarım seçeneklerine sahip katlanır balkon ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Alanında uzman teknik ekibimiz size bu konuda en doğru çözümleri ve önerileri sunmaya hazır.

Yapılara kolaylıkla entegre edilebilen katlanır balkon sistemlerimiz; yüksek taşıma kapasiteleri, her zevke hitap eden renk seçenekleri ve manzaradan ödün vermeyen özellikleriyle benzersiz bir konfor ve deneyim oluşturuyor. Katlanır balkon sistemlerimizle ev, iş yeri ve diğer mekanlarda fonksiyonel ve şık ortamlar yaratabilirsiniz. Katlanır cam, olumsuz hava şartlarında kapalı tutularak maruz kalınabilecek dış etkenlere karşı etkin koruma sağlar.

Teklif Alın
Katlanır
Yüksek güvenlik içerir, kullanımı kolaydır.

Katlanır balkon sistemleri, oldukça geniş bir kullanım alanına sahip. Bu alanların başında ev balkonları, ev terasları, iş yerleri, ofis terasları, ofis bölmeleri, kış bahçeleri, ev duvarları ve kafeler gelmektedir. Kısacası katlanır balkon sistemleri, hem güvenlik hem de kolay kullanım özellikleriyle iç ve dış hemen her mekanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu sistem; manzarası, estetik yönü, uzun ömürlülüğü ve pratikliği ile önde gelen ve en çok tercih edilen yapı sistemlerindendir.

Estetik ve Konfor

Estetik ve KonforKullanıldığı alanda şık bir görünüm yaratan katlanır balkon sistemlerimiz, ince profil detayları sayesinde ışığınızı azaltmaz, onu korur. Ayrıca bu gruptaki ürünlerimiz, manzaradan ödün vermeden balkon keyfi yapmanızı sağlar.

Ses ve Isı Yalıtımı

Ses ve Isı YalıtımıÜrünlerimiz, kullanıldığı alanlarda yüksek ses ve ısı yalıtımı sağlar. Katlanır balkon sistemlerimiz, tek cam ve çift cam uygulamaları ile gürültü seviyesini azaltır; çift cam kullanımı ile kuvvetli ısı yalıtımı oluşturur.

Alan Tasarrufu

Alan TasarrufuKatlanır balkon sistemlerimiz, kullanıldıkları yerlerde yeni yaşam alanları inşa eder. Mevsimden etkilenmeyen bu alanlar, balkon ve teras keyfi yapmanızı sağlar, yaşam alanlarınızı genişletir.

Yüksek Güvenlik

Yüksek GüvenlikSistemlerimiz, hem yüksek dayanıklılık hem de ileri seviye güvenlik içerir. Katlanır balkon ürünlerimiz, tamperli cam kullanımı ile darbelere karşı dayanıklılık gösterirken, istenmeyen kazalarda düşük risk oranına sahiptir.

Bugün sizi arayalım!
İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Bugün sizi arayalım!
Glasso Blog
Yapı malzemeleri dünyasından son gelişmeler, güncel konular ve trendler Glasso Blog’da. Yaşam alanınıza değer katacak birbirinden faydalı bilgiler için blogumuza göz atabilirsiniz.