Yangın Kapısı

Güvenliğiniz Ona Emanet

Yangın kapıları, başta yangın olmak üzere çeşitli acil durum anlarında dışarıya en hızlı şekilde çıkmamızı sağlayan tahliye kapılarıdır. Oldukça dayanıklı malzemeden üretilen bu kapılar, kullanım alanlarına göre alevlere 30, 60, 90 ve 120 dakikaya kadar dayanıklılık gösterebiliyor.

Teklif Alın
Yangın Kapısı
Yaşamla aranızdaki bağ.

Yangına karşı en önemli yardımcılarımızdan olan yangın kapıları, hemen hemen her yapıda kullanılması gereken bir kapı türüdür. Yangın çıktığı anda bu kapılar hayat kurtarıcı olabilmektedir. Bu doğrultuda konutlar, alışveriş merkezleri, hastaneler, iş yerleri kooperatifler, sinemalar, tiyatrolar, gösteri merkezleri ve konser alanları yangın kapılarının öncelikli kullanım alanları arasında yer alır.

Özel Tasarım

Glasso yangın kapıları tamamen farklı ve özel tasarımlarda hazırlanmaktadır. Kapılarımız bu sayede, acil bir durum oluşması halinde çevredekiler tarafından hemen fark edilmekte ve tahliyeye hız kazandırmaktadır.

Yanmaz Malzeme

Tüm yangın kapılarımız, A sınıfı tamamen yanmaz malzemeden yapılmaktadır. Bu durum, herhangi bir yangın sırasında kapının ayakta kalmasını sağlar, güvenlik riski oluşturmasını engeller.

Kapı Seçenekleri

Glasso yangın kapıları, tek ve çift kapı seçeneği ile hazırlanabiliyor. İhtiyaca göre farklı tasarım ve renk seçeneklerinde üretilebilen kapılarımız, yaşam alanınızın güvenliğini sağlamaya hazır.

Isıya Dayanıklılık

Yangın kapılarımız ve camlarımız, oldukça dayanıklı malzemeden üretilmektedir. Ürünlerimiz, uzun süreler boyunca yüksek ısı oranlarına dayanıklılık gösterebiliyor.

Bugün sizi arayalım!
İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Bugün sizi arayalım!