Sürme Balkon Kapısı

Balkonlarda Modern Görünüm!

İnsan yaşamında önemli bir yer tutan camın hayat verdiği ürünlerden biri de sürme balkon kapılarıdır. Uygulandıkları alanlara zerafet katan bu kapılar, camın dayanılmaz cazibesinden etkilenenlerin her zaman ilk tercihleri arasında yer almıştır. Glasso olarak binlerce yıldır insan hayatının değerli bir parçası olan camı, sürme balkon kapısı ürünümüzle yeniden yorumluyoruz.

Teklif Alın
Sürme Balkon Kapısı
Her tür yapının vazgeçilmezi.

Sürme balkon kapı sistemleri, bugün her yapının vazgeçilmez yapı taşları arasında yer alıyor. Bu ürün grubundaki kapılar; ofis, işyeri, kafe, restoran, ev balkonu, yazlık villa, alışveriş merkezi gibi farklı alanlarda estetik görünümler inşa ediyor. Siz de yaşam alanınızı Glasso sürme balkon kapısı ile tanıştırmak için acele edin.

Modern Görünüm

Glasso sürme balkon kapıları, uygulandıkları alanlara modern ve çağdaş bir görünüm kazandırır. Yapılarda estetik görünümü oluşturmanın yolu Glasso ürünlerinden geçiyor.

Yüksek Güvenlik

Kırılmaz (temperli) camların kullanıldığı sürme balkon kapılarımız, yapıların güvenliğini garanti ediyor. Evinizin ve iş yerinizin güvenliği artık Glasso tarafından üretilen kapılara emanet.

Aktif Yalıtım

Yaklaşık 8 mm kalınlığında cam kullanılarak ürettiğimiz sürme balkon kapılarımız; gürültüyü, yağmuru ve rüzgarı yaşam alanınızın dışında bırakıyor. Glasso ile evinize konfor katmaya bugünden başlayın.

Farklı Seçenekler

Glasso sürme kapı sistemleri, kullanıcıların yaşama alanların ve isteklerine göre farkı tarz ve ölçülerde üretilebiliyor. Yapınıza en uygun yapı çözümleri için gelin, yakından tanışalım.

Bugün sizi arayalım!
İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Bugün sizi arayalım!
Glasso Blog
Yapı malzemeleri dünyasından son gelişmeler, güncel konular ve trendler Glasso Blog’da. Yaşam alanınıza değer katacak birbirinden faydalı bilgiler için blogumuza göz atabilirsiniz.