Bayilik Başvurusu

Yapınızda ve ilerleyiş tarzınızda değişiklik yapmadan işletmenizin kazançlarını artırmak ister misiniz?

Yanıtınız olumlu ise doğru yerdesiniz demektir. Sizi Glasso ailesine katılmaya davet ediyoruz. Bayimiz olun, birlikte kazanalım ve işlerimizi büyütelim.

Glasso’nun büyüyen bayi ağındaki yerinizi almak için acele edin. Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle, kazançlarınızı artırmanız için sizi destekleyeceğimizden emin olabilirsiniz. Görüşmek üzere!

Neden Glasso?
Uzman Kadro
Glasso’da, alanında uzman bir yapı çözümleri ekibi görev alıyor. Ekibimiz, yetkinliğini sizinle ve işletmenizle paylaşmaya hazır.
Uzman Kadro
Yılların Deneyimi
Firmamızın arkasında, Türkiye pazarında uzun yıllardır faaliyet gösteren bir kadro bulunuyor. Deneyimimizle, paydaşlarımıza katkı sağlamak için sabırsızlanıyoruz.
Yılların Deneyimi
Yüksek Güven
Yüksek güven algısı, Glasso’yu Glasso yapan temel değerler arasında yer alıyor. Glasso’ya hayat veren ekibimizin, yerli pazardaki güven algısı oldukça olumlu.
Yüksek Güven
Nitelikli Ürünler
Şirketimizin en önemli gücü, kaliteli ve nitelikli ürünleri. Bu sayede işlerimizi sürdürülebilir kılıyor ve yıllarca süren iş ortaklıkları kuruyoruz.
Nitelikli Ürünler
Bize katılın, birlikte büyüyelim.

Glasso mimarından, proje sahibine, müteahhidinden bayisine kadar tüm paydaşlarıyla birlikte büyümeyi ilke edinmiş bir yapıdır. Bu yapıya dahil olarak kazancımıza ortak olabilir, gelirlerinizi artırabilirsiniz. Bayi olmak sizden, yeni müşteriler bizden. İş akışlarınıza, ekibinize ve yapınıza müdahale etmez, işletmenizi daha kârlı hale getiririz. Hadi, bugün tanışalım. Bunun için aşağıdaki buton aracılığıyla bize ulaşmanız yeterli.

5 Soruda Glasso Bayiliği

Glasso bayisi olmak son derece kolay. Hemen burada yer alan Bayilik Başvuru Formumuzu doldurarak bu konuda ilk adımı atabilirsiniz. Ekibimiz, işlemleri tamamlamak için en kısa sürede size dönüş yapacak.

Bayilik başvurunuzu yapmanızın ardından ekibimizden 1 iş günü içinde dönüş alırsınız. Böylece işlemleriniz yaklaşık 2 veya 3 gün sürer, aynı hafta içinde Glasso bayisi olarak hizmet vermeye başlarsınız.

Sizi, iş ortağımız olarak kazançlarınızı artırmaya davet ediyoruz. Glasso’nun geniş müşteri ağı ve bilinirliğinden faydalanarak çok sayıda yeni müşteri kazanabilir ve gelirlerinizi artırabilirsiniz.

Bayilik anlaşmamızda bir taahhüt veya zorunluluk bulunmuyor. Biz elbette uzun süreli iş ortaklıkları kurmayı isteriz. Ancak dilediğiniz zaman Glasso bayiliğinden ayrılabilirsiniz. 

Glasso bayisi olduğunuzda işletmenizin yapısını ve işleyişini tamamen koruyabilirsiniz. Bu konuda bir isteğimiz olmayacak. Özgün yapınıza ve iç işleyişinize saygı duyuyoruz. 

Bayilik Başvuru Formu
Siz de Glasso bayii olabilirsiniz. Bayiilik başvurusu için aşağıdaki formu eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Yetkili arkadaşlarımız en kısa sürede size geri döneceklerdir.
Bayilik Başvuru Formu