Hayat Kolaylaştıran Bir Çözüm!

Yaşam alanlarına estetik görünüm ve yüksek güvenlik sağlamak için yapılan giyotin sistemler, modern ve akıllı yapıların en önemli unsurlarındandır. Bu sistemler, yapılarda daha fazla kullanım alanı yaratır ve minimum bakım gerektirir. Mekanları yaşanabilir hale getirmek ve keyifli kılmak onların işidir.

Üstün teknoloji, yeni nesil yaklaşım ve fonksiyonel özellikler içeren giyotin sistemlerimiz, yapıların bu alandaki ihtiyaçları için en ideal çözümleri sunuyor. Siz de mekanınızda alandan kazanmak, sağlıklı bir görünüm ve koruma elde etmek, akıllı yapı çözümlerine yer vermek için Glasso’nun giyotin sistemleri ile tanışabilirsiniz. Ürünlerimiz, yapınızın çok daha canlı, geniş, aydınlık ve cazip hale gelmesini sağlayacaktır. Giyotin sistemler son derece dayanıklı olmalarının yanı sıra şıklığı ve dinamizmi bir araya getirir.

Teklif Alın
Giyotin
Dört mevsim yaşayan alanlar inşa edin.

Glasso giyotin sistemleri, yaşam alanınızda dört mevsim kullanabileceğiniz keyifli alanlar oluşturur. Bu sistemler aktif haldeyken evinizdeki uygun alanları bahçenizle bir bütün haline getirebilir, böylece yapınızdan daha fazla verim alabilirsiniz. İşletmelerin de en sık tercih ettiği yapı sistemlerinden olan giyotin sistemleri, mekanlar için alüminyum cam sistemlerine yeni nesil ve akıllı birer çözüm ve alternatif olur. Bu sistemler, farklı tasarım seçenekleriyle mekanların tarzına kolayca adapte olur, onlara hacim, değer ve klaslık kazandırır.

Enerji Tasarrufu

Enerji TasarrufuGiyotin sistemlerinin cam panelleri, yatayda hareket ederek geniş açılım sağlar. Sistem, bu sayede gün ışığının maksimum seviyede yapının içine girmesine sağlar. Bu durum, doğal aydınlanmayı sağlayarak yapılarda enerji tasarrufunu mümkün kılar.

Akıllı Entegrasyon

Akıllı EntegrasyonSistem, uzaktan kumanda kullanılarak çalıştırılabilir. Kumada sayesinde camları tek tek veya bir bütün olarak hareket ettirmek mümkündür. Ayrıca bu sistem, modeme bağlanacak ek bir parça ve mobil uygulamalar aracılığıyla akıllı ev sistemleriyle entegre hale getirilebilir.

Estetik Görünüm

Estetik GörünümGiyotin sistemleri, dış ortam ile mükemmel bir bütünlük ve uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu doğrultuda sistemin cam profilleri, kullanıcıların görüş alanını bozmaz, manzaraya engel olmaz. Sistem bu özelliğiyle cafe ve restoran gibi işletme tarafından sıklıkla tercih edilir.

Ses Yalıtımı

Ses YalıtımıGlasso giyotin sistemleri, kullanıcılara mükemmel bir ses yalıtımı deneyimi sunar. Sistemin motor modülünde yer alan izolasyon, çalışma esnasında oluşan sesin dışarıya çıkmasını engeller. Böylece sessiz ve konforlu bir çalışma söz konusu olur.

Bugün sizi arayalım!
İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Bugün sizi arayalım!
Glasso Blog
Yapı malzemeleri dünyasından son gelişmeler, güncel konular ve trendler Glasso Blog’da. Yaşam alanınıza değer katacak birbirinden faydalı bilgiler için blogumuza göz atabilirsiniz.