Hareket Eden Zariflik

Glasso, sürme balkon sistemleri, katlanır balkon sistemlerinde olduğu gibi yana doğru kayan, hareket eden cam panellerden oluşuyor. Bu paneller katlanarak değil, ray üzerinde hareket ederek sürme mantığıyla açılıyor. Bu sayede oldukça kolay ve pratik bir deneyim ortaya çıkıyor.

Yalıtım, estetik ve konfor açısından üstün özelliklere sahip olan sürme balkon sistemlerimiz, sahip olduğu geniş cam paneller ile balkonunuzda maksimum görüntü alanı oluşturuyor ve evinizin bu bölgesinden yüksek verim almanızı sağlıyor. Ürünlerimizle kış bahçeleriniz ve ofis bölmeleriniz için ideal çözümler üretebilirsiniz. Ayrıca sürme balkon sistemlerimizle, tek veya çift cam uygulama tercihiniz doğrultusunda yaşam alanlarınızda optimum yalıtım değerleri elde edebilirsiniz.

Teklif Alın
Sürme
Konforlu yaşam alanlarının vazgeçilmezi

Günümüzde kentleşmenin artmasıyla birlikte sürme balkon sistemlerinin kullanımları oldukça yaygınlaşmış durumda. Bu sistemler, evlerin balkon alanlarında konforlu bir yaşam alanı oluşturmada sıklıkla kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra ofis bölmeleri oluşturma ve kafelerde/restoranlarda yarı açık alanlar yaratma, sürme balkon sistemlerinin kullanım amaçları arasında yer almaktadır. Bu sayede dışarıdan gelen yağmur, toz ve duman gibi olumsuz faktörlerden etkilenmeden keyifli bir seyir zevki oluşturulmaktadır.

Estetik Görünüm

Estetik GörünümSürme balkon sistemlerimiz, uygulandıkları alanlara estetik görünümz, yüksek konfor ve mükemmel manzaralar katar. Ürünlerimiz ışığı azaltmaz, düşük eşik yüksekliği sayesinde farklı birçok mekana rahatlıkla uygulanabilir.

Tam İzolasyon

Ses ve Isı YalıtımıSadece görünüme değil yalıtıma da önemli katkılar sağlarız. Tek ve çift cam uygulamalarımızla gürültü dışarıda, huzur ise yaşam alanınızda kalır. Çift camlı yapı sayesinde güçlü ısı yalıtımı sizinle olur.

Kişiselleştirme

Alan TasarrufuÜrünlerimiz, mükemmel kişiselleştirme seçeneklerine sahiptir. Farklı cam, profil ve kapak renk seçenekleri, kanat adetleri ve ebatlar ile yaşam alanınızda hayalini kurduğunuz ortamı inşa etmeye hazırız.

Yüksek Güvenlik

Yüksek GüvenlikGüvenlikli kilit seçenekleri ve temperli cam kullanımı ile yaşam alanınızda sıfır riskin ve huzurun keyfini çıkarırsınız. Sürme balkon sistemlerimiz, darbelere karşı dayanıklılık gösterirken, istenmeyen kazalarda düşük risk oranı içerir.

Bugün sizi arayalım!
İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Bugün sizi arayalım!
Glasso Blog
Yapı malzemeleri dünyasından son gelişmeler, güncel konular ve trendler Glasso Blog’da. Yaşam alanınıza değer katacak birbirinden faydalı bilgiler için blogumuza göz atabilirsiniz.