Evinizde Sıra Dışı Bir Deneyim!

Glasso sürme cam sistemleri, modern yapıların en önemli yapı çözümlerindendir. Sistem, üstün güvenlik özelliklerine sahiptir ve yapılara farklı renklerde uygulanabilmektedir. Glasso sürme cam sistemleri ile yaşam alanınızda mükemmelliği ve yüksek performansı yaşarken, evinizin kontrolü her iklimde ve koşulda tamamen sizde olur. Böylece yaşam kalitenizi asla şansa bırakmamış olursunuz. Bugün, sürme cam sistemlerimizle evinizin iklimine ve tarzına katkı sağlamak isterseniz aşağıdaki butona tıklayarak hemen size özel teklifimizi alabilirsiniz.

Teklif Alın
Sürme
Farklı yapılara uygun ideal çözüm.

Balkonlardan her mevsim faydalanma imkanı sunan sürme cam sistemleri bu özelliğiyle ağırlıklı olarak evlerde kullanılmaktadır. Sistem ayrıca kafeterya, pastane ve restoran gibi işletmeler tarafından da benzer özellik sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Sürme cam sistemlerinin diğer kullanım alanları arasında bölme işlemine ihtiyaç duyulabilen ofisler yer almaktadır. Her yapıya rahatlıkla uygulanabilen sürme cam sistemlerinin ülkemizde kullanımı son derece yaygındır.

Yüksek Güvenlik

Farklı kilitleme özelliklerine sahip olan sürme cam sistemleri, hırsızlık gibi vakalara karşı yapı sahiplerini korur. Sistem, bu özelliğiyle yapılarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir, güvenlik riski içermez.

Estetik Görünüm

Ses ve Isı YalıtımıKullanıcılar için ekstra yaşam alanları oluşturan ve her mevsim kullanılan sürme cam sistemleri, yapıların manzarasını hiçbir şekilde kapatmaz ve uygulandığı alanlara şık bir görünüm katar.

Aktif Koruma

Sistem uygulandığı alanlara toz, yağmur ve kar gibi doğal doğal faktörlerin girmesini engeller; yapılarda yaşanabilir alanlar oluşmasını sağlar. Sürme cam sistemleri uygulandıkları alan ile mükemmel bir bütünlük ve uyum sağlar.

Uzun Süreli Kullanım

Ülkemizde yüzbinlerce yapı sahibinin tercihi olan sürme cam sistemleri, uzun yıllar boyunca kullanılabilir niteliktedir. Sistem, yapılara kolaylıkla entegre edilebilir ve zorlu bakım süreçleri gerektirmez.

Bugün sizi arayalım!
İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Bugün sizi arayalım!
Glasso Blog
Yapı malzemeleri dünyasından son gelişmeler, güncel konular ve trendler Glasso Blog’da. Yaşam alanınıza değer katacak birbirinden faydalı bilgiler için blogumuza göz atabilirsiniz.