Yapınıza Akılcı Bir Dokunuş

Açılır pencere sistemlerimiz, her iklim koşuluna ve doğa şartına uyumludur. Ürünlerimiz, uzun yıllar boyunca kullanılabilir ve bakımları oldukça kolaydır. Açılır pencere sistemleri ile ileri seviyede güvenliğin gönül rahatlığını ve doğayı korumanın hazzını yaşarken, yapınızın cam ile olan mükemmel uyumuna tanıklık edebilirsiniz. Siz de yapınızı; farklı renk ve tasarım seçeneklerine sahip, yüksek ısı ve ses yalıtımı sağlayan yenilikçi ve benzersiz açılır pencere sistemlerimizle güçlendirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Alın
Açılır
Yüksek hava performansı ile tanışın.

Açılır pencere sistemleri, her türlü yaşam alanında kullanılabilmektedir. Sistem; çoklu renk seçeneği, minimum bakım ihtiyacı, uzun kullanım süresi, üstün ses ve ısı yalıtımı, yüksek güvenlik seçenekleri, estetik görünümü, enerji tasarrufu ve yüksek hava performansı ile evlerde ve işletmelerde sıklıkla tercih edilmektedir. Glasso olarak şartlar ne olursa olsun konforunuzu düşünüyor; sizleri ürünlerimizle ve hizmetlerimizle tanıştırmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Yüksek Yalıtım

Yüksek YalıtımAçılır pencere sistemleri; dışarıdaki sesin, gürültünün, kirliliğin ve havanın iç ortama girmesini engeller. Sistem böylece yapı sahipleri için konforlu, rahat ve yaşanabilir alanlar inşa eder.

Estetik Görünüm

Estetik GörünümFarklı renk ve tasarım seçeneklerine sahip olan açılır pencere sistemleri, yapılar ile mükemmel uyum ve bütünlük gösterir, şık görünümler oluşturur. Sistem her yapıya kolaylıkla entegre edilebilir.

Yüksek Performans

Yüksek PerformansGlasso açılır pencere sistemleri, yapılara hava giriş ve çıkışlarında mükemmel performans gösterir. Sistem ürünleri, yüksek hava performansı sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Minimum Bakım

Minimum BakımAçılır pencere sistemleri, bakımı en kolay yapı ürünlerindendir. Minimum bakım gerektiren sistem, uzun yıllar boyunca rahatlıkla ve sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Sistemin bakımı oldukça kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

Bugün sizi arayalım!
İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Bugün sizi arayalım!
Glasso Blog
Yapı malzemeleri dünyasından son gelişmeler, güncel konular ve trendler Glasso Blog’da. Yaşam alanınıza değer katacak birbirinden faydalı bilgiler için blogumuza göz atabilirsiniz.