Daire Giriş Kapısı

Bir Kapıdan Fazlası

Glasso daire giriş kapıları, size bir kapıdan daha fazlasını sunuyor. Son teknoloji kullanılarak üretilen kapılarımız dış dünya ile yapınız arasında köprü görevi görürken, yaşam alanınızı her türlü tehlikeden koruyor. Kapılarımız ile yapınıza çekici görünüm, ısı ve ses yalıtımı katabilirsiniz. Henüz binanızın girişinde misafirlerinize sıra dışı bir deneyim yaşatmak ve yapınızı standart yapılardan farklılaştırmak için yaşam alanınızı daire giriş kapılarımız ile tanıştırın.

Teklif Alın
Daire Giriş Kapısı
Yüksek güvenlik ve işlevsellik içerir.

Daire giriş kapıları; ofislerden evlere, kafelerden otellere kadar yaşamın olduğu her yapıda kullanılır. Kapıların, kullanıldıkları alanların niteliklerine göre ise tasarım, renk, güvenlik ve fonksiyonellik gibi özellikleri değişiklik gösterir. Bu noktada seçilen kapının, uygulanacağı alana uygun olup olmadığı iyi incelenmelidir. Ekibimiz bu noktada size destek olmaya hazır. Bizimle iletişime geçerek sizin için gerekli çalışmaları yapabilir ve yapınıza en uygun ürünleri birlikte belirleyebiliriz. Görüşmek üzere!

Yüksek Güvenlik

Daire giriş kapılarımız, tüm dünya tarafından kabul gören, uluslararası güvenlik sertifikalarına sahip. Bu sayede dışarıdan gelebilecek tehlikelere ve hırsızlık vakalarına karşı tamamen güvende olursunuz.

Dayanıklılık

Glasso daire giriş kapıları, özel üretim neticesinde hazırlanmaktadır. Kapılarımız bu sayede yüksek dayanıklılık içerir, uzun yıllar boyunca kullanılır ve ısı/ses yalıtımını başarıyla sağlar.

Estetik Görünüm

Farklı renk ve tasarım seçeneklerine sahip olan Glasso daire giriş kapıları, yapınızın henüz girişinde harika bir görünüm oluşmasını sağlar. Böylece yaşam alanınız benzerlerinden farklılaşır ve dikkatleri üzerine çeker.

Geniş Ürün Yelpazesi

Daire giriş kapısı ürün gamımız, farklı zevklere hitap edebilecek çok sayıda üründen oluşmaktadır. Bu sayede yaşam alanınıza en uygun olduğunu düşündüğünüz kapıyı seçebilir ve yapınıza uygulayabilirsiniz.

Bugün sizi arayalım!
İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Bugün sizi arayalım!
Glasso Blog
Yapı malzemeleri dünyasından son gelişmeler, güncel konular ve trendler Glasso Blog’da. Yaşam alanınıza değer katacak birbirinden faydalı bilgiler için blogumuza göz atabilirsiniz.