Yaşama Açılan Pencereniz

Glasso kış bahçesi sistemlerinden olan Veranda; kış aylarında yağmur, kar ve rüzgarı dışarıda bıraktığınız, yaz aylarında ise güneşin tadını doyasıya çıkardığınız yaşam alanları oluşturmanızı sağlar. Bu sayede mekanlarınızı her mevsime uygun şekilde kullanmanın keyfini, konforunu ve rahatlığını yaşarsınız. Sistem ayrıca otel, kafe, ve restaurant gibi işletmelere de özellikle kış aylarında kazançlarını artırma noktasında önemli artılar sunmaktadır.

Teklif Alın
Veranda
Konforlu, şık ve her mevsime uygun alanlar.

Veranda tipi kış bahçelerimiz, gerek kişisel binalarda gerekse de işletmelere ait yapılarda kolaylıkla ve gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Bu sistemler, binalarda kişiler için ekstra yaşam alanları oluşturmaktadır. Bu sayede çok daha konforlu, şık ve her mevsim kullanılabilen alanlar inşa edilebilmektedir. Sistem, bu özellikleriyle otel, kafe, restoran gibi işletmelerin de olmazsa olmazlarındandır. Bu sistemler; daha iyi bir müşteri deneyimi inşa etmesinin yanında işletmelere ses/ısı yalıtımı ve çeşitli iklimlendirme avantajları sunmaktadır.

Estetik Görünüm

Estetik GörünümSistem, yapısı itibariyle kullanıldığı alanlara estetik görünüm ve şıklık katar. Bu sayede bireysel kullanıcılar kendi zevkleri ve misafirleri için ideal ortamlar yaratırken, işletmeler ise müşterilerine harika bir deneyim sunar.

Dayanıklılık

DayanıklılıkSistemin su geçirmezliği test edilmiştir ve kesinlikle su almaz. Bunun yanı sıra sistem, uzun yıllar kullanıma dayanacak malzemeden üretilmektedir ve senelerce yapı sahiplerine gönül rahatlığıyla hizmet verebilir.

Kişiselleştirme

KişiselleştirmeVeranda sistemlerimiz, yapı sahiplerinin isteklerine ve yönlendirmelere göre farklı tarz ve modellerde hazırlanabilmektedir. Bunun için üretim sürecinde iletişim halinde kalınması gerekir. Gerisi artık usta ellere emanet!

Yüksek Yalıtım

Yüksek YalıtımSistem, dışarıdan gelebilecek sesi, gürültüyü, soğuğu, sıcağı, tozu, çamuru, yağmuru ve karı hiçbir şekilde yapının içine almaz. Böylece bir yandan dışarı ile izolasyonu sağlarken bir yandan da kullanıcının dışarıdaki dünya ile bağlantı halinde kalmasını sağlar.

Bugün sizi arayalım!
İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Bugün sizi arayalım!
Glasso Blog
Yapı malzemeleri dünyasından son gelişmeler, güncel konular ve trendler Glasso Blog’da. Yaşam alanınıza değer katacak birbirinden faydalı bilgiler için blogumuza göz atabilirsiniz.