Yapınızda konfora yer açın

Her mekâna rahatlıkla uygulanabilen rolling roof sistemleri, katlanma ve toplanma hareketini bir arada sunmaktadır. Sistem farklı açılardan açılabilen panelleriyle gün ışığından maksimum oranda faydalanılmasını mümkün kılar. Rolling roof sistemlerine ait panellerin dış temizliği çatıya çıkmaya gerek kalmadan içeriden temizlenebilmektedir. Glasso Rolling Roof sistemleri, uzun ömürlüdür, farklı renk seçeneklerine sahiptir, kolay bakım içerir ve mekanlar için idea çözümlerdir.

Teklif Alın
Rolling Roof
Yapınız için doğal havalandırma.

Rolling roof sistemleri, iç mekan rahatlığı ile dış mekanların özgürlüğü arasında bir köprü görevi görmektedir. Bu sistem sayesinde doğal havalandırma imkanına sahip olarak iklimlendirme giderlerinizi azaltabilir; mekanınızın serinlemesine, havalandırılmasına ve şık bir görünüm kazanmasına katkı sağlayabilirsiniz. Her yapıya kolaylıkla entegre edilebilen bu sistem oldukça kullanışlıdır, su geçirmez ve uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Sağlamlık

Sistem ürünleri, oldukça uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Aşınma ve yıpranma gibi sorunlardan uzun yıllar boyunca etkilenmeyen sistem, yapılarda gönül rahatlığıyla, sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Model Zenginliği

Rolling roof sistemleri, farklı tarzlarda üretilebilmektedir. Kullanıcılar, yaşam alanlarında diledikleri tasarımda ve renkte profillere yer vererek, bu alanları zevklerine hazırlayabiliyor.

Yüksek Yalıtım

Sistemleri; her türlü sesi, gürültüyü, iklimi ve kirliliği hiçbir şekilde yapının içine almaz; bir yandan dışarı ile izolasyon sağlarken bir yandan da dış dünya ile bağlantılı halde kalmanızı mümkün kılar.

Geniş Kullanım Alanı

Glasso Rolling roof sistemleri, yaşamın farklı alanlarında rahatlıkla tercih edilebilir. Sistem entegre edildiği yer konfor ve şıklık katar, maksimum kullanıcı memnuniyeti oluşturur.

Bugün sizi arayalım!
İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Bugün sizi arayalım!