Yapınıza Glasso Dokunuşu!

Günümüzde çok yaygın olan panjur sistemleri; yapıları güneş, rüzgar, soğuk, yağmur, çamur ve kar gibi çevresel faktörlerden korumaktadır. Farklı renk türlerine, kaplama seçeneklerine, yüksek yalıtım özelliğine ve modern görünüme sahip olan panjurlar, yapıların en önemli konfor öğeleri arasında yer alıyor. 

Teklif Alın
Panjur
Yararı çok, kullanım alanı geniş.

Faydası oldukça fazla olan panjurların kullanım alanları bir hayli geniştir. Bu yapı ürünleri evleri sesten, gürültüden, sıcaktan, soğuktan ve hırsızdan korurken, işletmelere de ağırlıklı olarak güvenlik amaçlı katkı sunmaktadır. Evlerde kapı, pencere ve garajlara uygulanan sistem, mağazalarda ise cam önlerinde ve girişlerde kullanılmaktadır. Sistem, tıpkı evler gibi işletmelerin de vazgeçemediği yapı ürünlerindendir.

Aktif Yalıtım

Aktif YalıtımGlasso panjurları; dışarıdaki sesin, iklim koşullarının ve kirliliğin yaşam alanınıza girmesini engeller. Evinizde konforlu bir ortam oluşmasını sağlar, aktif ses ve ısı yalıtımı sağlar.

Şık Görünüm

Şık GörünümPanjurların tek artısı, sağladığı yaşamsal avantajlar değildir. Bu yapı ürünleri aynı zamanda uygulandıkları yerlere şık ve estetik bir görünüm sağlar, binalar farklı bir hava katar.

Yüksek Güvenlik

Yüksek GüvenlikPanjur sistemleri, hem evleri hem de işletmeleri hırsızlık gibi olumsuz vakalara karşı korur. Sistem bu özelliğiyle farklı sektörlerden çok sayıda işletme tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Farklı Seçenekler

Farklı SeçeneklerGlasso panjurları, her yapıya uygun ve kişisel zevklere hitap eder tarzda hazırlanabilmektedir. Ürünlerimiz ayrıca farklı renk ve tasarım seçenekleriyle yapı sahiplerinin binalarına uygun panjuru seçmelerine olanak tanımaktadır.

Bugün sizi arayalım!
İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Bugün sizi arayalım!
Glasso Blog
Yapı malzemeleri dünyasından son gelişmeler, güncel konular ve trendler Glasso Blog’da. Yaşam alanınıza değer katacak birbirinden faydalı bilgiler için blogumuza göz atabilirsiniz.