Yazın sinek derdine son

Sineklik ürünleri temelde, yazın açık pencerelerden evlere sineklerin ve böceklerin girmesini engelleyerek konforlu bir yaşam alanı oluşturulmasını sağlıyor. Modern yaşamın olmazsa olmaz gereksinimlerinden biri haline gelen sineklikler, bugün hemen hemen her evde artık mevcut. Bu alanda bir ihtiyacınız varsa deneyimli ve uzman ekibimiz size destek vermeye hazır!

Teklif Alın
Sineklik
Haşere ve sineklere kesin çözüm!

Sineklikler büyük oranda evlerde kullanılmaktadır. En çok yaz aylarında talep gören bu ürün, farklı bir koruma sistemi bulunmayan işletmeler tarafından da tercih edilebiliyor. Sineklik sistemleri, haşere ve sineklere karşı önemli oranda koruma sağlıyor.

Kolay Kurulum

Kolay KurulumSineklik sistemleri, pencerelere oldukça kısa bir sürede kurulabiliyor. Pencereden çıkarmanın da kolay olduğu bu ürün oldukça pratik bir yapıya sahip.

Uzun Süre Kullanım

Uzun Süre KullanımDayanıklı ve kaliteli malzemeden yapılan Glasso sineklikleri uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor. Ürünlerin bakımı da oldukça zahmetsiz ve kolay.

Farklı Seçenekler

Farklı SeçeneklerSineklikler, farklı tür yapılara kolaylıkla uygulanabiliyor ve farklı renk/tasarım seçeneklerinde üretilebiliyor. Sistem bu sayede uygulandığı yapıya kolayca uyum sağlayabiliyor.

Estetik Görünüm

Estetik GörünümSineklik sistemleri, yapı sahiplerini haşere ve sineklerden korumasının dışında binalara şık bir görünüm de kazandırıyor. Bu sayede yapılar ayrı bir hava kazanırken, çok daha değerli hale geliyor.

Bugün sizi arayalım!
İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Bugün sizi arayalım!
Glasso Blog
Yapı malzemeleri dünyasından son gelişmeler, güncel konular ve trendler Glasso Blog’da. Yaşam alanınıza değer katacak birbirinden faydalı bilgiler için blogumuza göz atabilirsiniz.