Proje Birimi

TeamGlasso olarak yapı sektörü profesyonellerinin yanındayız. Sunduğumuz proje danışmanlığı ile müteahhit, mimar, cephe danışman şirketleri ve proje sahiplerine en özel çalışmalarında destek oluyoruz. Bu doğrultuda ilk olarak projenin ön analizini yapıyor, ardından ise çalışmanın yapılacağı konum, projede arzulanan mukavemet değerleri ve kullanım kolaylığı gibi detayları dikkate alarak projeye en uygun sistemleri öneriyoruz.

Projeye dair yürüteceğimiz analizler için arge bölümümüzde teknik çalışmalar yapıyor ve simülasyonlar gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalarda sistem genişliği/yüksekliği, panel adedi/genişliği/yüksekliği, cam tipi/kalınlığı ve sistem altı bölümlerinin varlığı gibi önemli hususları göz önünde bulunduruyoruz. Analizlerimizden çıkan sonuçları ise proje sorumluluları ile paylaşıyoruz. Bu sayede süreçlerimiz sağlıklı bir şekilde ilerlemiş oluyor.

TeamGlasso, cam balkon projelerinizde size ne sunuyor?
Biz, bir projeyi baştan sona kusursuz bir şekilde hayata geçirmeniz için varız. Projenizi analiz aşamasında alır, uygulama aşamasına kadar size eşlik ederiz. Sizinle muhteşem bir takım çalışması yürütürüz.
Projeye Dair Ön Analiz
Projeye Dair Ön Analiz
Simulatif Teknik Çözümleme
Simulatif Teknik Çözümleme
Alternatifli Sistem Önerileri
Alternatifli Sistem Önerileri
İlk Prototip Uygulamaları
İlk Prototip Uygulamaları
Projenin Hayata Geçişi
Projenin Hayata Geçişi
Proje Birimi
Hayat Kolaylaştıran Bir Çözüm: Hareketli Küpeşte
Yaşam alanlarına estetik görünüm ve yüksek güvenlik sağlamak için yapılan hareketli küpeşteler, modern ve akıllı yapıların en önemli unsurlarındandır. Bu sistemler, yapılarda daha fazla kullanım alanı yaratır ve minimum bakım gere...
Hayat Kolaylaştıran Bir Çözüm: Hareketli Küpeşte
Yapınızda Sıradışı Bir Deneyim: Sürme Pencere
Çoklu ray sistemlerinden oluşan ve farklı yönlere açılabilen sürme cam sistemleri; yağmur, toz, kar ve rüzgarı yaşam alanlarından uzakta tutmaktadır. Bu sistem, alandan kazanmak isteyenler için ideal bir balkon çözümüdür. Sürme ca...
Yapınızda Sıradışı Bir Deneyim: Sürme Pencere
TeamGlasso’ya katılın, birlikte büyüyelim.

TeamGlasso; mimarından, proje sahibine, müteahhidinden bayisine kadar tüm paydaşlarıyla birlikte büyümeyi ilke edinmiş bir yapıdır. Bu yapıya dahil olarak kazancımıza ortak olabilir, gelirlerinizi artırabilirsiniz. Bayi olmak sizden, yeni müşteriler bizden. İş akışlarınıza, ekibinize ve yapınıza müdahale etmez, işletmenizi daha kârlı hale getiririz. Hadi, bugün tanışalım. Bunun için aşağıdaki buton aracılığıyla bize ulaşmanız yeterli. 

Parkurları Aştık
Ürünlerimizle en zorlu testleri geçtik, kalitemizi kanıtladık.
Su Testi
Su Testi
Suyla mücadele bizim işimiz! Cam balkon sistemlerimiz, Avrupa’nın önde gelen ve kabul gören su geçirgenliği testlerini başarıyla geçti, Avrupa Birliği’nden Class2A derecesini almayı başardı.
Rüzgar Yükü Testi
Rüzgar Yükü Testi
Yüksek rüzgar yükü direnci Glasso’da! Cam balkon sistemlerimiz, Avrupa’nın önde gelen ve kabul gören rüzgar yüküne dayanım testlerini başarıyla geçti, Avrupa Birliği’nden Class3 derecesini aldı. 
Darbe Dayanıklılık Testi
Darbe Dayanıklılık Testi
Darbelere karşı dayanıklıyız! Ürünlerimizle, Avrupa’nın kabul gören darbe dayanıklılık testlerini başarıyla geride bıraktık. Bunun sonucunda Avrupa Birliği’nden ClassI2/E5 derecesini aldık.
Danışmanlık Talep Formu
Danışmanlık talebiniz için aşağıdaki formu eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Yetkili arkadaşlarımız en kısa sürede size geri döneceklerdir.
Danışmanlık Talep Formu