Kurumsal

Glasso olarak ev konforunu bütünleyen akıllı yapı çözümleri üretiyoruz.

Glasso fikri, 2020 yılında başta cam balkon olmak üzere kapı, pencere, kış bahçesi ve güneş kontrol ürünleri alanlarında müşterilerimizi tasarım, fayda ve dayanıklılık yönleri kuvvetli ürünlerle buluşturmak üzere hayata geçti. Yapı ürünleri sektöründe sahip olduğumuz köklü deneyim ve binlerce mutlu müşteri, bu yolda bizi motive eden en önemli unsurlar oldu. Glasso olarak konuğu olduğumuz her yapıda zerafet, güven, huzur ve yaşanabilir atmosferler inşa etmeyi amaçlıyoruz. Yaşam alanını güzelleştirdiğimiz her müşterimiz, bizim en değerli kazancımız olacaktır. Çalışmalarımızı bu prensip ışığında sürdürüyor; konforuna, havasına ve tarzına Glasso imzasını attığımız yapı sayısını her geçen gün artırıyoruz. Bir sonraki durağımız sizin yapınız olabilir. Sizinle tanışmak için şimdiden heyecanlıyız!

Glasso olarak ev konforunu bütünleyen akıllı yapı çözümleri üretiyoruz.

Yaşam alanınıza değer katacak çözümlerin peşindeyiz.

Glasso’nun arkasında; 1993 yılından bugüne PVC kapı/pencere sektöründe hizmet veren ve Türkiye’nin en fazla pencere üretimi gerçekleştiren öncü firmalarından olan İlke Pimapen’in gücü ve desteği bulunmaktadır. Firmamız, tüketicileri özel tasarıma sahip, dayanıklı ve işlevsel cam balkon ve türevi ürünlerle buluşturmayı amaçlamaktadır. Çalışmalarımız boyunca yaşam alanlarına estetik, konfor, güvenlik ve sağlamlık katmak en büyük arzumuzdur.

Firmamızın vizyonu, müşterilerimizi yapı sektöründeki yeni ürün ve teknolojilerden haberdar ederek, onların bu ürün ve teknolojilere şık tasarım, uygun fiyat ve kaliteli hizmet eşliğinde sahip olmalarını sağlamaktır. Glasso’daki temel misyonumuz ise bugüne kadar edindiğimiz değerli tecrübeyi; uzman ekibimiz ve insan - ihtiyaç - duygu ve teknoloji odaklı yapımızla müşterilerimize ulaştırmaktır. Yeni nesil bakış açımız, heyecanımız ve dinamik kadromuz bu yoldaki en önemli kaslarımız olacaktır. 

Cam balkonlarımızın ardında yıllara dayanan güven, güç ve deneyim var. Geleceğin yapılarını bugünden inşa ediyoruz.
Bakış Açımız Yeni Nesil
Sahip olduğumuz vizyon, profesyonel yapı, teknolojik altyapı, kullanıcı güveni, çözüm odaklı yaklaşım ve güçlü iş ortaklarımızla yeni nesil bina çözümleri üretiyoruz.
Yüksek Güvene Sahibiz
Yapım sürecinde yer aldığımız her yapıyı kendi yapımız gibi görmekte, bunun sorumluluğunu hissetmekte ve bu nedenle yapıların zarif, kullanışlı, sağlıklı ve akıllı olmasını sağlamaya gayret göstermekteyiz.
Faydaya Odaklanırız
Projelere insancıl bir şekilde yaklaşarak vaktimizin büyük bir bölümünün geçtiği ev ve ofis gibi yapılarda, sokak gürültüsünden hırsız tehlikesine, bütçe tasarrufundan sanatsal kaygılara kadar çok sayıda detaya odaklanırız.
Yılların Deneyimi Bizimle
Sahip olduğumuz gücü ve deneyimi; insan, ihtiyaç, duygu ve teknoloji merkezli bir yapı ile harmanlayarak ürün ve hizmetlerimizi kullanıcılarla buluşturuyoruz.
Glasso Ailesinin Bir Parçası Olun
Müşterilerimizin yaşam alanlarını Glasso kalitesiyle tanıştırdığımız bu yolculukta bizimle olmak ister misiniz? Sizi, ailemize katılmaya davet ediyoruz.
Glasso Ailesinin Bir Parçası Olun