Alüminyum

Standart kapıların görevi, yaşam alanlarının girişinde yer alarak iç mekanla dış mekanı birbirinden ayırmaktır. Glasso alüminyum daire giriş kapıları ise size bundan fazlasını sunuyor. Kapılarımız dayanıklı yapısı, şık görünümü, yüksek güvenlik içeren kilitleme özellikleri ve yapınıza uygun farklı tasarım seçenekleriyle yaşam alanınıza farklı bir hava katmaya hazır.

Ürün Hakkında

Bugün alüminyum, ev dekorasyonundan sanayi ve inşaat malzemelerine kadar pek çok alanda kullanılıyor. Günümüzde bu alanlar arasına daire giriş kapıları da eklendi. Glasso olarak bu noktada, zengin alüminyum daire giriş kapısı ürün gamımız ile tüm müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Daire giriş kapısı deyip geçmeyin!

Daire giriş kapıları, binaların ilk izlenim bırakan noktalarıdır. Dolayısı ile etkileyici bir yapı görünümü için bu kapıların özenle seçilmesi gerekir. Yapısının her noktasında etkileyici bir görünüm oluşturmak isteyenleri Glassı kalitesi ile tanışmaya davet ediyoruz.

Sadece estetik görünüm değil güvenlik de katar.

Glasso alüminyum daire giriş kapıları, sadece yapılara şık bir görünüm kazandırmakla kalmaz aynı zamanda onların güvenliğine de önemli oranda katkı sağlar. Binanızı güvenli, şık ve etkileyici hale getirmek için bugün daire giriş kapılarımızla tanışın.

Alüminyum
Teknik Özellikler
  • Genişlik47 mm
  • ContaFırça Conta-TPC Conta
  • Conta Sayısıİç-Dış/4 Sıra-5 Sıra
  • Kanat AralarıAlüminyum Kapak Profili
  • Cam Uygulamaları8 mm temperli tek cam, 10 mm temperli tek cam, 24 mm temperli çift cam, 30 mm temperli çift cam
  • Opsiyonİspanyolet kullanımı, jaluzi kullanımı, enjeksiyon kapak kullanımı
Uygulama Galerisi

Yüksek Güvenlik

Daire giriş kapılarımız, tüm dünya tarafından kabul gören, uluslararası güvenlik sertifikalarına sahip. Bu sayede dışarıdan gelebilecek tehlikelere ve hırsızlık vakalarına karşı tamamen güvende olursunuz.

Dayanıklılık

Glasso daire giriş kapıları, özel üretim neticesinde hazırlanmaktadır. Kapılarımız bu sayede yüksek dayanıklılık içerir, uzun yıllar boyunca kullanılır ve ısı/ses yalıtımını başarıyla sağlar.

Estetik Görünüm

Farklı renk ve tasarım seçeneklerine sahip olan Glasso daire giriş kapıları, yapınızın henüz girişinde harika bir görünüm oluşmasını sağlar. Böylece yaşam alanınız benzerlerinden farklılaşır ve dikkatleri üzerine çeker.

Geniş Ürün Yelpazesi

Daire giriş kapısı ürün gamımız, farklı zevklere hitap edebilecek çok sayıda üründen oluşmaktadır. Bu sayede yaşam alanınıza en uygun olduğunu düşündüğünüz kapıyı seçebilir ve yapınıza uygulayabilirsiniz.