Alüminyum

Glasso olarak alüminyum apartman giriş kapılarımızla, yaşam alanlarının girişini kalite bakımından üstün ve görsel çekiciliğe sahip alanlara dönüştürmeyi hedefliyoruz. Bunu yaparken gelişmiş kilitleme seçeneklerimizle güvenliğinizi, dünya standartlarındaki tasarım dilimizle şıklığınızı garanti ediyoruz.

Ürün Hakkında

Bina giriş kapıları, modern ve şık tasarımları ile yapılara ve yaşam alanlarına zenginlik katarak binaların, apartmanların ve sitelerin görünümünü değiştirir. Bu doğrultuda Glasso’nun alüminyum kapıları, bina girişlerinde şık ve modern bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır.

Binalara sıcak bir hava katar.

Glasso alüminyum apartman giriş kapıları, iklim şartlarına göre binalara sıcak bir ortam katmaktadır. Kullanım şekillerine göre alüminyum kapılar şifreli ve yüksek güvenlikli geçiş sistemleri sağlamaktadır.

Şık ve estetik görünümün adresi.

Glasso alüminyum apartman giriş kapıları, ısıcamlı ve düzcamlı olarak yapı sahiplerine alternatifler sunmaktadır. Kapılarımız apartman girişlerinde oldukça şık ve estetik görünümler oluşturmaktadır.

Alüminyum
Teknik Özellikler
  • Genişlik47 mm
  • ContaFırça Conta-TPC Conta
  • Conta Sayısıİç-Dış/4 Sıra-5 Sıra
  • Kanat AralarıAlüminyum Kapak Profili
  • Cam Uygulamaları8 mm temperli tek cam, 10 mm temperli tek cam, 24 mm temperli çift cam, 30 mm temperli çift cam
  • Opsiyonİspanyolet kullanımı, jaluzi kullanımı, enjeksiyon kapak kullanımı
Uygulama Galerisi

Yüksek Güvenlik

Glasso apartman giriş kapıları, son teknoloji kilitleme seçenekleriyle her türlü tehlikeyi kapının dışında bırakır. Kapılarımız, hırsızlık gibi olumsuz vakalara karşı son derece dayanıklıdır.

Gelişmiş Tasarım

Glasso olarak işimiz, yapı ürünlerini yüksek tasarım ile bir araya getirmek. Bu yaklaşımımızı apartman giriş kapılarımıza da yansıttık ve sizin için sanat eseri tadında kapılar hazırladık.

Kişiselleştirme

Ürünlerimiz, proje özelinde hazırlanabilmekte ve istenilen ölçüde üretilebilmektedir. Yaşam alanınıza en uygun ölçü, tasarım ve kalitedeki kapıları hazırlamak için sabırsızlanıyoruz.

Aktif Yalıtım

Apartman giriş kapılarımız her türlü sesi, gürültüyü, yağmur, tozu ve çamuru yaşam alanınızdan uzak tutar. Bu sayede yüksek konforun ve kalitenin keyfini çıkarırsınız.