Alüminyum

Yangının kontrol altına alınabilmesi veya bir süreliğine belirli bir alanda tutulabilmesi için yapılarda yangın kapısı kullanılması gerekir. Glasso alüminyum yangın kapıları, yangın anında yanan bölge ile yaşam alanları arasında güvenli alanlar oluşturur, tahliyeleri kolaylaştırır.

Ürün Hakkında

Glasso alüminyum yangın kapıları, tehlikeli sonuçları olabilen yangınlara karşı başarılı performans göstermektedir. Kapılarımız, yangın sırasında oluşacak hasarları en az seviyeye indirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Uzun yıllar boyunca gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Isıya karşı yüksek yalıtım özelliğine sahip.

Duman ve ısıdan kaynaklanan zararları en aza indirerek, kapı çıkışından yayılmasını önlemek için yapılan alüminyum yangın çıkış kapısı ürünleri, ısıya karşı da yalıtımlıdır. Uluslararası alanda kendini ispatlamış bu ürünler, birçok testten başarı ile geçmiştir.

Başarısı uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Glasso alüminyum yangın kapısı ürünleri, hem sertifikalı hem de uluslararası garantili ürünlerdir. Mekânlarınıza en uygun boyutta ve modelde üretilebilen bu kapılarımız, üst düzey güvenlik özellikleri ile beğeni ile kullanılmaktadır.

Alüminyum
Teknik Özellikler
  • Genişlik47 mm
  • ContaFırça Conta-TPC Conta
  • Conta Sayısıİç-Dış/4 Sıra-5 Sıra
  • Kanat AralarıAlüminyum Kapak Profili
  • Cam Uygulamaları8 mm temperli tek cam, 10 mm temperli tek cam, 24 mm temperli çift cam, 30 mm temperli çift cam
  • Opsiyonİspanyolet kullanımı, jaluzi kullanımı, enjeksiyon kapak kullanımı
Uygulama Galerisi

Özel Tasarım

Glasso yangın kapıları tamamen farklı ve özel tasarımlarda hazırlanmaktadır. Kapılarımız bu sayede, acil bir durum oluşması halinde çevredekiler tarafından hemen fark edilmekte ve tahliyeye hız kazandırmaktadır.

Yanmaz Malzeme

Tüm yangın kapılarımız, A sınıfı tamamen yanmaz malzemeden yapılmaktadır. Bu durum, herhangi bir yangın sırasında kapının ayakta kalmasını sağlar, güvenlik riski oluşturmasını engeller.

Kapı Seçenekleri

Glasso yangın kapıları, tek ve çift kapı seçeneği ile hazırlanabiliyor. İhtiyaca göre farklı tasarım ve renk seçeneklerinde üretilebilen kapılarımız, yaşam alanınızın güvenliğini sağlamaya hazır.

Isıya Dayanıklılık

Yangın kapılarımız ve camlarımız, oldukça dayanıklı malzemeden üretilmektedir. Ürünlerimiz, uzun süreler boyunca yüksek ısı oranlarına dayanıklılık gösterebiliyor.