Bella

Son derece kullanıcı dostu olan Bella balkon sistemlerimiz, minimal profil tasarımı sayesinde maksimum görüş alanı sunmaktadır. Hava, su ve rüzgar yalıtımı konusunda üstün başarı gösteren ürünümüz, tamperli ve çift cam uygulamaları ile de aktif güvenlik sağlamaktadır.

Ürün Hakkında

Glasso Bella katlanır balkon sistemlerinde şeffaf conta yerine alüminyum kapak profili tercih edilmiştir. Bu sayede profiller asla sararmaz, kırılmaz aynı zamanda tutamak olarak kullanılabilir. Tüm bu imkanlar Bella katlanır balkon sistemlerimizde!

Rüzgara karşı güçlü bir duruş!

Bella balkon sistemlerimiz, kanat ve ray profillerinde bulunan fırça conta kanalları sayesinde rüzgara karşı son derece dayanıklıdır. Sistem, çift sıra kullanım imkanı ile dış etkenlerin etkisini azaltmakta ve kullanıcılara tüm mevsimlere uygun huzurlu alanlar sunmaktadır.

Ekstra güvenlik yaşam alanınızda.

Sistemin güvenliği, istasyon noktasında kanatların açık konumdayken sabitlenmesini sağlayan çocuk emniyet kilidi ile arttırılmıştır. Bella balkon sistemine isteğe bağlı olarak 8 mm temperli ve 20 mm temperli çift cam uygulaması yapılabilmektedir. Kullanılan temperli cam, normal camlara göre çok daha güvenlidir.

Bella
Teknik Özellikler
  • Genişlik39 mm
  • ContaTPV/Fırça Conta
  • Conta Sayısıİç-Dış/Çift sıra
  • Kanat AralarıAlüminyum Kapak Profilli
  • Cam Uygulamaları8 mm temperli tek cam, 20 mm temperli çift cam
  • Mekanizma8 tekerlekli taşıyıcı tasarım
  • OpsiyonStor perde profili ve damlalıklı ray profile
Uygulama Galerisi

Estetik ve Konfor

Estetik ve KonforKullanıldığı alanda şık bir görünüm yaratan katlanır balkon sistemlerimiz, ince profil detayları sayesinde ışığınızı azaltmaz, onu korur. Ayrıca bu gruptaki ürünlerimiz, manzaradan ödün vermeden balkon keyfi yapmanızı sağlar.

Ses ve Isı Yalıtımı

Ses ve Isı YalıtımıÜrünlerimiz, kullanıldığı alanlarda yüksek ses ve ısı yalıtımı sağlar. Katlanır balkon sistemlerimiz, tek cam ve çift cam uygulamaları ile gürültü seviyesini azaltır; çift cam kullanımı ile kuvvetli ısı yalıtımı oluşturur.

Alan Tasarrufu

Alan TasarrufuKatlanır balkon sistemlerimiz, kullanıldıkları yerlerde yeni yaşam alanları inşa eder. Mevsimden etkilenmeyen bu alanlar, balkon ve teras keyfi yapmanızı sağlar, yaşam alanlarınızı genişletir.

Yüksek Güvenlik

Yüksek GüvenlikSistemlerimiz, hem yüksek dayanıklılık hem de ileri seviye güvenlik içerir. Katlanır balkon ürünlerimiz, tamperli cam kullanımı ile darbelere karşı dayanıklılık gösterirken, istenmeyen kazalarda düşük risk oranına sahiptir.