C60

Kullanımı oldukça kolay ve pratik olan C60 açılır balkon kapısı sistemi, balkonunuz ile yaşam alanınız arasında köprü görevi görecek, adeta doğaya açılan kapınız olacaktır. Bu sistem ailesinde ürünler isteğinize göre farklı tasarım ve kullanım özelliklerine sahip olabiliyor. Bunun için sadece hayalinizdeki çözümü bize anlatmanız yeterli.

Ürün Hakkında

Glasso C 60 açılır balkon kapısı sistemi, içeriye ve dışarı açılır niteliktedir. Normal, çift eksen, vasistas, sürme-vasistas, dışa açılım, katlanır ve çarpma açılım seçenekleri sistemin öne çıkan özelliklerindendir. Sisteme yapınızda yer vermek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

Kolay ve pratik kurulum imkanı C 60’da!

Glasso C 60 açılır balkon kapısı sistemi, farklı renklere boyanabilir ve uygulanabilir. Sistemde EPDM conta sistemi kullanılmaktadır. C 60 sistemi, yüksek ve geniş camlı alanlara sıkıntısız uygulanabilir.

Uzaktan ve eş zamanlı kontrol imkanı.

C 60 serisi, maksimum oranda hava ve su geçirmeme özelliğine sahiptir. Sistem ayrıca tek ve çift ısı cam özelliğine, köşe dönüş profillerine ve takviyeli orta kayıt alanına sahiptir. C 60 sistemi, farklı tür yapılarda gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

C60
Teknik Özellikler
  • Genişlik47 mm
  • ContaFırça Conta-TPC Conta
  • Conta Sayısıİç-Dış/4 Sıra-5 Sıra
  • Kanat AralarıAlüminyum Kapak Profili
  • Cam Uygulamaları8 mm temperli tek cam, 10 mm temperli tek cam, 24 mm temperli çift cam, 30 mm temperli çift cam
  • Opsiyonİspanyolet kullanımı, jaluzi kullanımı, enjeksiyon kapak kullanımı
Uygulama Galerisi

Pratik Kullanım

Adından da anlaşılacağı üzere açılır balkon kapıları, kullanımı oldukça kolay ve pratik olan yapı ürünleridir. Sistem, bu sayede yapınıza kolaylıkla uyum sağlar, sizi zorlamaz ve uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabilir.

Yüksek Yalıtım

Açılır balkon kapıları, dilediğiniz zaman sesi, gürültüyü ve kirliliği yaşam alanınızın dışında bırakır. Sistem, özel üretim olan bileşenleriyle yapınızda mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar.

Farklı Modeller

Ürünlerimiz, sahip olduğu farklı renk ve tasarım seçenekleriyle her kullanıcının ve yapının zevkine ve isteğine göre hazırlanabilmektedir. Açılır balkon kapıları böylece yaşam alanınıza kolaylıkla uyum sağlar.

Estetik Görünüm

Açılır balkon kapıları, evinize yeni nesil bir görünüm ve şıklık katar. Sistem bunu yaparken manzaranızdan ödün vermez, görüş açınızı her zaman korur. Açılır balkon kapıları, eviniz için bir tasarım ve şıklık öğesi görevi görür.