C60

Firma olarak ihtiyacınıza en uygun tasarımda ve kalitede mağaza giriş kapıları hazırlayabiliyoruz. Bunlar arasında yer alan ve tek veya çift kanatlı camlarla ürettiğimiz C60 kapılarımız; mağazanızın şık, güvenilir ve gösterişli görünmesinde önemli rol oynuyor. Siz de Glasso’nun modern görünüme sahip, güvenilir ve dayanıklı mağaza giriş kapılarıyla tanışmak isterseniz “Teklif Al” butonumuz ile ilk adımı atabilirsiniz.

Ürün Hakkında

Glasso C60 mağaza giriş kapısı, içeriye ve dışarı açılır niteliktedir. Normal, çift eksen, vasistas, sürme-vasistas, dışa açılım, katlanır ve çarpma açılım seçenekleri sistemin öne çıkan özelliklerindendir. Sisteme yapınızda yer vermek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

Kolay ve pratik kurulum imkanı C60’da!

Glasso C60 mağaza giriş kapısı sistemi, farklı renklere boyanabilir ve uygulanabilir. Sistemde EPDM conta sistemi kullanılmaktadır. C60 sistemi, yüksek ve geniş camlı alanlara sıkıntısız uygulanabilir.

Uzaktan ve eş zamanlı kontrol imkanı.

C60 serisi, maksimum oranda hava ve su geçirmeme özelliğine sahiptir. Sistem ayrıca tek ve çift ısı cam özelliğine, köşe dönüş profillerine ve takviyeli orta kayıt alanına sahiptir. C 60 sistemi, farklı tür yapılarda gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

C60
Teknik Özellikler
  • Genişlik47 mm
  • ContaFırça Conta-TPC Conta
  • Conta Sayısıİç-Dış/4 Sıra-5 Sıra
  • Kanat AralarıAlüminyum Kapak Profili
  • Cam Uygulamaları8 mm temperli tek cam, 10 mm temperli tek cam, 24 mm temperli çift cam, 30 mm temperli çift cam
  • Opsiyonİspanyolet kullanımı, jaluzi kullanımı, enjeksiyon kapak kullanımı
Uygulama Galerisi

Son Teknoloji

Mağaza kapılarımızda, son teknoloji kilitleme ve cam sistemlerini kullanıyoruz. Bu sayede işletmeniz için çok değerli olan giriş kapınıza kaliteyi taşıyor, yapınıza değer katıyoruz.

Estetik Görünüm

Şeffaf yapıda camdan oluşan Glasso mağaza kapıları, mağazanızla uyum sağlar ve şık görünümü garanti eder. Böylece mağazanızın her karesinde zerafeti müşterilerinizle buluşturmanın hazzını yaşarsınız.

Yüksek Koruma

Mağaza kapılarımız, dışarıdan gelebilecek her türlü hırsızlık vb. vakaya karşı mağazanızı korur. Kapılarımız ayrıca toz ve çamur gibi çevresel öğelerin vitrine girmesini engeller.

Kişiselleştirme

Glasso mağaza kapıları, isteğe ve projelere göre özel boyut ve tasarımlarda hazırlanabilmektedir. Ürünlerimizi, üretim aşamasında dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.