Cam Kapı

Cam kapılar, günümüzde mağazalarda sıklıkla tercih edilir hale geldi. Buna paralel şekilde Glasso cam kapı modelleri, şık ve modern bir görünüm verdiği için işletme müşterilerimizin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Firma olarak, mağazanıza en uygun cam kapı modelini en iyi şekilde yapınıza monte etmekteyiz.

Ürün Hakkında

Glasso olarak cam kapı alanında mağazalara sayısız desen ve teknolojik seçenek sunuyoruz. Cam kapılarımız, sürekli veya en azından genel kontrol sağlanarak kapatılması gereken mağaza kapılarının en güvenli ve yalıtımlı şekilde açılıp kapatılmasını sağlamaktadırlar.

Alışılagelmiş işletme havasından çok daha fazlası.

Cam kapı sistemleri; ferah, şeffaf ve nezih mağaza içi mimari uygulamaları için gerekli yapı çözümleri arasında yer almaktadır. Glasso cam kapı sistemleri mağazaların; alışılagelmiş, klasik işletme dokusunun dışına çıkmalarını sağlamaktadır.

Her mağaza mimarisi ile kolayca uyum sağlar.

Cam kapı çözümlerimiz kolayca mağaza mimarisi ile uyum sağlamakta veya vurgulanarak ön plana çıkmaktadır. Bu kapıların kullanım alanları neredeyse sınırsızdır. Cam kapı sistemleri ısı yalıtımı ve estetik görünüm gibi çeşitli konularda mağazalara önemli katkılar sunmaktadır.

Cam Kapı
Teknik Özellikler
  • Genişlik47 mm
  • ContaFırça Conta-TPC Conta
  • Conta Sayısıİç-Dış/4 Sıra-5 Sıra
  • Kanat AralarıAlüminyum Kapak Profili
  • Cam Uygulamaları8 mm temperli tek cam, 10 mm temperli tek cam, 24 mm temperli çift cam, 30 mm temperli çift cam
  • Opsiyonİspanyolet kullanımı, jaluzi kullanımı, enjeksiyon kapak kullanımı
Uygulama Galerisi

Son Teknoloji

Mağaza kapılarımızda, son teknoloji kilitleme ve cam sistemlerini kullanıyoruz. Bu sayede işletmeniz için çok değerli olan giriş kapınıza kaliteyi taşıyor, yapınıza değer katıyoruz.

Estetik Görünüm

Şeffaf yapıda camdan oluşan Glasso mağaza kapıları, mağazanızla uyum sağlar ve şık görünümü garanti eder. Böylece mağazanızın her karesinde zerafeti müşterilerinizle buluşturmanın hazzını yaşarsınız.

Yüksek Koruma

Mağaza kapılarımız, dışarıdan gelebilecek her türlü hırsızlık vb. vakaya karşı mağazanızı korur. Kapılarımız ayrıca toz ve çamur gibi çevresel öğelerin vitrine girmesini engeller.

Kişiselleştirme

Glasso mağaza kapıları, isteğe ve projelere göre özel boyut ve tasarımlarda hazırlanabilmektedir. Ürünlerimizi, üretim aşamasında dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.