Çelik

Firmamızın geniş ürün ağında bulunan farklı renk, ölçü ve tasarım özelliklerine sahip çelik apartman kapıları sizleri bekliyor. Ürünlerimizle yaşam alanınızı dilediğiniz tarzda şekillendirebilirsiniz. Glasso ile kalitenizi henüz kapıda göstermeye başlayın, işinizi şansa bırakmayın. Size özel teklifimizi almak için bizimle bugün iletişime geçin.

Ürün Hakkında

Glasso çelik apartman kapıları, uygulandıkları yapıya estetik görünüm ve güvenlik katmaktadır. Oldukça dayanıklı olan kapılarımız, her tür yapıya uygundur ve pratik şekilde monte edilebilmektedir.

Glasso kapıda, gürültü dışarıda!

Çelik apartman kapıları sıcak, soğuk hava ile dış gürültünün yapınızın dışında kalmasını sağlamaktadır. Yapısında konforlu bir yaşam alanı inşa etmek isteyenleri Glasso çelik apartman giriş kapılarıyla tanışmaya davet ediyoruz. Acele edin!

Uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabilirler.

Glasso çelik apartman giriş kapıları dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Kapılarımız bu özelliği ile uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabilir. Bunun yanı sıra tüm ürünlerimiz, Glasso garantisi altındadır. Yaşanabilecek tüm sorunlarda uzman ekibimiz hızlı bir şekilde size destek olacaktır.

Çelik
Teknik Özellikler
  • Genişlik47 mm
  • ContaFırça Conta-TPC Conta
  • Conta Sayısıİç-Dış/4 Sıra-5 Sıra
  • Kanat AralarıAlüminyum Kapak Profili
  • Cam Uygulamaları8 mm temperli tek cam, 10 mm temperli tek cam, 24 mm temperli çift cam, 30 mm temperli çift cam
  • Opsiyonİspanyolet kullanımı, jaluzi kullanımı, enjeksiyon kapak kullanımı
Uygulama Galerisi

Yüksek Güvenlik

Glasso apartman giriş kapıları, son teknoloji kilitleme seçenekleriyle her türlü tehlikeyi kapının dışında bırakır. Kapılarımız, hırsızlık gibi olumsuz vakalara karşı son derece dayanıklıdır.

Gelişmiş Tasarım

Glasso olarak işimiz, yapı ürünlerini yüksek tasarım ile bir araya getirmek. Bu yaklaşımımızı apartman giriş kapılarımıza da yansıttık ve sizin için sanat eseri tadında kapılar hazırladık.

Kişiselleştirme

Ürünlerimiz, proje özelinde hazırlanabilmekte ve istenilen ölçüde üretilebilmektedir. Yaşam alanınıza en uygun ölçü, tasarım ve kalitedeki kapıları hazırlamak için sabırsızlanıyoruz.

Aktif Yalıtım

Apartman giriş kapılarımız her türlü sesi, gürültüyü, yağmur, tozu ve çamuru yaşam alanınızdan uzak tutar. Bu sayede yüksek konforun ve kalitenin keyfini çıkarırsınız.