Çelik

Can ve mal güvenliği noktasında hayati öneme sahip olan yangın kapıları, yangından korunmada alınması gereken ilk önlemlerdendir. Glasso çelik yangın kapıları, standart ölçülerin yanı sıra proje özelindeki ölçülerde de üretilebilmektedir. Kapılarımızda projelere uygun olarak kilitli kol seti, panik bar, kapı altı otomatik giyotin fitil, hidrolik kapı kapatıcı ve manyetik kapı tutucular kullanılabilmektedir.

Ürün Hakkında

Standart ölçü ve özelliklerin yanında, talebe göre istenilen özellik, ebat ve aksesuarlarla da üretilebilen Glasso çelik yangın kapıları, EN 1634-1 normuna göre laboratuvar ortamında gerçek fırınlarda test edilmiş ve 60, 90, 120 dakika sertifikalarını almıştır.

Yangın esnasında hayati müdahale!

Çelik yangın kapılarımız, yangın anında, binalarda bölümler arası yangın geçişini belirli bir zaman aralığında engellerken aynı anda insanların geçişine olanak sağlar. Kapılarımız bu özelliğiyle insan yaşamı için son derece önemli ve elzemdir.

Yüksek kalite malzemeden üretilmektedir.

Glasso çelik yangın kapılarını benzerlerinden farklı kılan, montaj ve servis kalitesinin yanında, kullanılan malzemelerin kalitesi ve sistemin her bir parçasının diğeriyle olan uyumudur. Kapılarımız, yapılarda can ve mal güvenliğine katkı sağlayarak önemli bir işlev görmektedir.

Çelik
Teknik Özellikler
  • Genişlik47 mm
  • ContaFırça Conta-TPC Conta
  • Conta Sayısıİç-Dış/4 Sıra-5 Sıra
  • Kanat AralarıAlüminyum Kapak Profili
  • Cam Uygulamaları8 mm temperli tek cam, 10 mm temperli tek cam, 24 mm temperli çift cam, 30 mm temperli çift cam
  • Opsiyonİspanyolet kullanımı, jaluzi kullanımı, enjeksiyon kapak kullanımı
Uygulama Galerisi

Özel Tasarım

Glasso yangın kapıları tamamen farklı ve özel tasarımlarda hazırlanmaktadır. Kapılarımız bu sayede, acil bir durum oluşması halinde çevredekiler tarafından hemen fark edilmekte ve tahliyeye hız kazandırmaktadır.

Yanmaz Malzeme

Tüm yangın kapılarımız, A sınıfı tamamen yanmaz malzemeden yapılmaktadır. Bu durum, herhangi bir yangın sırasında kapının ayakta kalmasını sağlar, güvenlik riski oluşturmasını engeller.

Kapı Seçenekleri

Glasso yangın kapıları, tek ve çift kapı seçeneği ile hazırlanabiliyor. İhtiyaca göre farklı tasarım ve renk seçeneklerinde üretilebilen kapılarımız, yaşam alanınızın güvenliğini sağlamaya hazır.

Isıya Dayanıklılık

Yangın kapılarımız ve camlarımız, oldukça dayanıklı malzemeden üretilmektedir. Ürünlerimiz, uzun süreler boyunca yüksek ısı oranlarına dayanıklılık gösterebiliyor.