Çelik Midi

Fonksiyonel çelik midi kapılarımız, mimarlara ve yapı sahiplerine estetik ve kullanım avantajı sunuyor. Kapılarımız, farklı işlevleri olmasına rağmen eş görünümleri sayesinde birbirleriyle mükemmel uyum oluşturuyor ve harika şıklık yaratıyor.

Ürün Hakkında

Glasso Çelik Midi kapılar, görkemli bir giriş alanına sahip bir yaşam alanı oluşturur; hem ziyaretçiler hem de yapı içerisinde yaşayanlar için her zaman hoş bir karşılama sunar. Çelik Midi kapılar görkemli bir giriş alanı için sıkça tercih edilen kapı modellerimizdendir.

Uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabilirler.

Özel makinelerle üretilen Çelik Midi kapılar, firmamız tarafından her mekana uyum sağlayacak modelde ve ebatlarda üretilmektedir. Bu kapılar masif bir görünüme sahiptir. Bakımları ve temizlikleri kolay olduğu için uzun ömürlüdürler. Yıllara dayanabilirler.

Darbelere ve hava koşullarına karşı dayanıklıdırlar.

Çelik Midi kapıların iç malzemesinde kullanılan çelik paslanmaz ve yıllar boyu güvenle korur. Çelik kapı üzerinde kullanılan ahşap kabartmalar darbeye ve olumsuz hava koşullarına karşı dirençlidir. Üretiminde kullanılan fitiller, ses ve ısı yalıtımı görevi görerek yaşam kalitesini yükseltir. Her projeye uygun ebatlarda üretime uygundur.

Çelik Midi
Teknik Özellikler
  • Genişlik47 mm
  • ContaFırça Conta-TPC Conta
  • Conta Sayısıİç-Dış/4 Sıra-5 Sıra
  • Kanat AralarıAlüminyum Kapak Profili
  • Cam Uygulamaları8 mm temperli tek cam, 10 mm temperli tek cam, 24 mm temperli çift cam, 30 mm temperli çift cam
  • Opsiyonİspanyolet kullanımı, jaluzi kullanımı, enjeksiyon kapak kullanımı
Uygulama Galerisi

Yüksek Güvenlik

Daire giriş kapılarımız, tüm dünya tarafından kabul gören, uluslararası güvenlik sertifikalarına sahip. Bu sayede dışarıdan gelebilecek tehlikelere ve hırsızlık vakalarına karşı tamamen güvende olursunuz.

Dayanıklılık

Glasso daire giriş kapıları, özel üretim neticesinde hazırlanmaktadır. Kapılarımız bu sayede yüksek dayanıklılık içerir, uzun yıllar boyunca kullanılır ve ısı/ses yalıtımını başarıyla sağlar.

Estetik Görünüm

Farklı renk ve tasarım seçeneklerine sahip olan Glasso daire giriş kapıları, yapınızın henüz girişinde harika bir görünüm oluşmasını sağlar. Böylece yaşam alanınız benzerlerinden farklılaşır ve dikkatleri üzerine çeker.

Geniş Ürün Yelpazesi

Daire giriş kapısı ürün gamımız, farklı zevklere hitap edebilecek çok sayıda üründen oluşmaktadır. Bu sayede yaşam alanınıza en uygun olduğunu düşündüğünüz kapıyı seçebilir ve yapınıza uygulayabilirsiniz.