Consensus

Consensus balkon sistemimiz, rüzgar yükü testini geçme özelliğiyle, diğer balkon sistemlerinden ayrılmaktadır. Yüksek ve geniş açıklıklara uygulanabilen sistem, kullanıcıların tek ve çift cam tercihine bağlı olarak başarılı bir şekilde ses ve ısı yalıtımı sağlıyor. Sistem aynı zamanda çocuklar için ekstra güvenlik özellikleri içermektedir.

Ürün Hakkında

Consensus katlanır balkon, manzaradan ödün vermeyen yapısı ve tüm mekânları tamamlayacak 5 farklı renk seçeneği ile kullanıcılara bütünleyici bir yaşam alanı yaratıyor. Ürünümüz; dekoratif, temizlenmesi kolay ve estetik çözümler sunuyor. Consensus katlanır balkon, yüksek ısı yalıtımı sağlayarak her mevsim balkon keyfi yaşamanızı sağlar.

Aktif yalıtımın keyfini çıkarın!

Consensus katlanır balkon sistemlerinin, fırça conta kanalları sayesinde rüzgar geçirgenliği azaltılmıştır. Sistemin kanatlarında bulunan gizli su tahliye kanalları, terlemeden kaynaklı sorunları ortadan kaldırır. Sistem, çift cam uygulaması ile ses yalıtımı sağlayarak sessiz ve huzurlu yaşam alanları oluşturulmasına katkı sağlar. Ara kanat kapak profillerindeki beş sıra fırça veya tpv conta kullanılarak yalıtım arttırılmıştır.

Yüksek güvenlik yaşam alanınızda.

Consensus katlanır balkon sistemlerinden çocuk emniyet kilidi ile güvenlik maksimum seviyede arttırılmıştır. Sistem, temperli tek cam, temperli çift cam uygulamaları ve sahip olduğu donanımlarla dışarıdan gelecek darbelere karşı yüksek dayanım sağlamaktadır. Consensus katlanır balkon sistemleri özellikli cam kullanımı ile yaralanma riskini ortadan kaldırır.

Consensus
Teknik Özellikler
  • Genişlik47 mm
  • ContaFırça Conta-TPC Conta
  • Conta Sayısıİç-Dış/4 Sıra-5 Sıra
  • Kanat AralarıAlüminyum Kapak Profili
  • Cam Uygulamaları8 mm temperli tek cam, 10 mm temperli tek cam, 24 mm temperli çift cam, 30 mm temperli çift cam
  • Opsiyonİspanyolet kullanımı, jaluzi kullanımı, enjeksiyon kapak kullanımı
Belgeler
sample
pdf
sample-1
pdf
sample-2
pdf
Uygulama Galerisi

Estetik ve Konfor

Estetik ve KonforKullanıldığı alanda şık bir görünüm yaratan katlanır balkon sistemlerimiz, ince profil detayları sayesinde ışığınızı azaltmaz, onu korur. Ayrıca bu gruptaki ürünlerimiz, manzaradan ödün vermeden balkon keyfi yapmanızı sağlar.

Ses ve Isı Yalıtımı

Ses ve Isı YalıtımıÜrünlerimiz, kullanıldığı alanlarda yüksek ses ve ısı yalıtımı sağlar. Katlanır balkon sistemlerimiz, tek cam ve çift cam uygulamaları ile gürültü seviyesini azaltır; çift cam kullanımı ile kuvvetli ısı yalıtımı oluşturur.

Alan Tasarrufu

Alan TasarrufuKatlanır balkon sistemlerimiz, kullanıldıkları yerlerde yeni yaşam alanları inşa eder. Mevsimden etkilenmeyen bu alanlar, balkon ve teras keyfi yapmanızı sağlar, yaşam alanlarınızı genişletir.

Yüksek Güvenlik

Yüksek GüvenlikSistemlerimiz, hem yüksek dayanıklılık hem de ileri seviye güvenlik içerir. Katlanır balkon ürünlerimiz, tamperli cam kullanımı ile darbelere karşı dayanıklılık gösterirken, istenmeyen kazalarda düşük risk oranına sahiptir.