Dıştan Takma

Mevcut pencere sisteminin dışından takılabilen dıştan takma panjurlar, pencere ile monte edilebileceği gibi mevcut pencereler üzerine sonradan da uygulanabilir. Bu panjurlar ev ve apartman dairelerinde ısı ve ses yalıtımı sağlar. Emniyet askısı ile panjurların zorlanarak dışarıdan açılması engellenebilir.

Ürün Hakkında

Glasso dıştan takma panjurları, mevcut pencere sisteminin dışından takılmaktadır. Uzun yıllar boyunca kullanılabilen sistemin sarmal kutuları dışarıdan görülür ve duvar dışına taşma yapabilir.

Mevcut pencereler üzerinde sonradan uygulanabilir.

Dıştan takma panjurlar, pencere ile birlikte montaj edilebileceği gibi sonradan da mevcut pencereler üzerine uygulanabilir. Sistemin kurulumu son derece kolay ve pratiktir.

Isı ve ses yalıtımına yardımcı olur.

Dıştan takma panjurlarımız, müstakil ev ve apartman dairelerinde ısı ve ses yalıtımına yardımcı olmaktadır. Dilerseniz emniyet askısı ile panjurların zorlanarak dışarıdan açılmasını engellemeniz mümkündür. Panjurlarımız kapatıldıklarında tam karanlığı garanti etmektedir.

Dıştan Takma
Uygulama Galerisi

Aktif Yalıtım

Aktif YalıtımGlasso panjurları; dışarıdaki sesin, iklim koşullarının ve kirliliğin yaşam alanınıza girmesini engeller. Evinizde konforlu bir ortam oluşmasını sağlar, aktif ses ve ısı yalıtımı sağlar.

Şık Görünüm

Şık GörünümPanjurların tek artısı, sağladığı yaşamsal avantajlar değildir. Bu yapı ürünleri aynı zamanda uygulandıkları yerlere şık ve estetik bir görünüm sağlar, binalar farklı bir hava katar.

Yüksek Güvenlik

Yüksek GüvenlikPanjur sistemleri, hem evleri hem de işletmeleri hırsızlık gibi olumsuz vakalara karşı korur. Sistem bu özelliğiyle farklı sektörlerden çok sayıda işletme tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Farklı Seçenekler

Farklı SeçeneklerGlasso panjurları, her yapıya uygun ve kişisel zevklere hitap eder tarzda hazırlanabilmektedir. Ürünlerimiz ayrıca farklı renk ve tasarım seçenekleriyle yapı sahiplerinin binalarına uygun panjuru seçmelerine olanak tanımaktadır.