Monoblok

Pvc pencere üretimi esnasında yapılan monoblok panjur, sonradan var olan pencereler üzerine uygulanamaz. Bu panjurlar, her marka pencere üzerine monte edilebilir, yalıtımlı, son derece estetik ve modern görünümlü niteliktedir. Plastik veya alüminyumdan üretilen monoblok panjurlar, pencere ile aynı kaplamada ve renkte uygulanabilir.

Ürün Hakkında

Monoblok panjurlar, pencere ile birlikte uygulanmak zorundadır. Sistem, sonradan mevcut pencereler üzerine uygulanamaz. Monoblok panjur kutuları, plastik veya alüminyumdan üretilmektedir. Pencere ile aynı kaplama ve renkte uygulama imkânı vardır.

Estetik ve modern görünüme sahiptir.

Her türlü yeni yapıda ve tadilatta tüm pencerelerin üzerine monte edilebilen Glasso monoblok panjurları; plastik kutuları, yalıtımlı yapıları, son derece estetik ve modern görünümleriyle her türlü güvenlik ihtiyacına ve projeye rahatlıkla uyum sağlar.

Üretimler Glasso fabrikalarına emanet.

Monoblok panjurlarımız tamamen Glasso fabrikalarında üretilip monte edilebildiği gibi, demonte şekilde montaja hazır olarak Türkiye'nin her yerine sevk edilebilmektedir. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır.

Monoblok
Teknik Özellikler
  • Genişlik47 mm
  • ContaFırça Conta-TPC Conta
  • Conta Sayısıİç-Dış/4 Sıra-5 Sıra
  • Kanat AralarıAlüminyum Kapak Profili
  • Cam Uygulamaları8 mm temperli tek cam, 10 mm temperli tek cam, 24 mm temperli çift cam, 30 mm temperli çift cam
  • Opsiyonİspanyolet kullanımı, jaluzi kullanımı, enjeksiyon kapak kullanımı
Uygulama Galerisi

Aktif Yalıtım

Aktif YalıtımGlasso panjurları; dışarıdaki sesin, iklim koşullarının ve kirliliğin yaşam alanınıza girmesini engeller. Evinizde konforlu bir ortam oluşmasını sağlar, aktif ses ve ısı yalıtımı sağlar.

Şık Görünüm

Şık GörünümPanjurların tek artısı, sağladığı yaşamsal avantajlar değildir. Bu yapı ürünleri aynı zamanda uygulandıkları yerlere şık ve estetik bir görünüm sağlar, binalar farklı bir hava katar.

Yüksek Güvenlik

Yüksek GüvenlikPanjur sistemleri, hem evleri hem de işletmeleri hırsızlık gibi olumsuz vakalara karşı korur. Sistem bu özelliğiyle farklı sektörlerden çok sayıda işletme tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Farklı Seçenekler

Farklı SeçeneceklerGlasso panjurları, her yapıya uygun ve kişisel zevklere hitap eder tarzda hazırlanabilmektedir. Ürünlerimiz ayrıca farklı renk ve tasarım seçenekleriyle yapı sahiplerinin binalarına uygun panjuru seçmelerine olanak tanımaktadır.