Panorama

Glasso Panaroma giyotin sistemleri, cam kaplama alanında yeni nesil bir yaklaşım sunmaktadır. Ürünümüz, üstün teknolojisi ve işlevsel özellikleri ile daha fazla kullanım alanı yaratır ve dış mekanları daha yaşanabilir hale getirir.

Ürün Hakkında

Panorama giyotin sistemi, oldukça kısa sürede hızla popüler olmuş devrim niteliğinde bir sistemdir. Hem güçlü hem de hafif olan alüminyum, bu sistemin üretimi için en uygun malzemedir. Alüminyum zorlu hava koşullarında büzüşmez, genleşmez ve neredeyse hiç bakım gerektirmez. Ayrıca alüminyum herhangi bir ral rengine boyanabilir.

Son teknoloji ile üretim.

Son teknoloji ışığında üretilen Panaroma giyotin sistemlerimiz kullanıcılar için kaliteli bir çözüm olmasının yanında ısı yalıtımı, güneş kazancı ve şeffaflık gibi konularda maksimum performans gösterir. Glasso olarak bu konuda binanıza en uygun çözümleri sizin için oluşturabiliriz.

Yapılar için kusursuz bir çözüm.

Genellikle teras, cafe, restaurant ve işyerleri gibi mekanlarda kullanılan sistemimiz, özel tasarımı ile mekanlara kesintisiz panorama imkanı sunmaktadır. Panorama sistemimiz, dinamik yapısı ile görüş alanını sınırlamadan kullanıcıları geniş manzaralar ile buluşturmaktadır. Sistem, kolay kullanımı ile üst düzey konfor sağlamakta, güçlü dizaynı ve zengin renk yelpazesiyle mekanlara kusursuz çözümler sunmaktadır.

Panorama
Teknik Özellikler
  • İzolasyonÜst kutunun içerisinde 3,5 mm kalınlıkta sistemin çalışma sesini 30-35 dB azaltan sıcak dökülmüş izolasyon bariyeri bulunmaktadır.
  • Uzun Kullanım SüresiDIN8187 Standartlarına uygun üretilen zincirin sertliği dişliyle uyum gösterir ve kullanım süresini maksimuma çıkarır.
  • YalıtımEPDM'den imal edilmiş balon fitiller üst kutunun altına konularak sistem kapalıyken toz, hava, su ve ses girişine engel olur.
  • Somfy Altus RTSSistemde 120 N.m nominal tork üreten Somfy Altus RTS motoru kullanılmaktadır. Motor enerji tüketimi 350 W olup, 168 kg'a kadar yük kapasitesine sahiptir.
  • Cam UygulamalarıCamla ilgili bir sorun oluştuğunda, sistemi yerinden sökmeden modüler raylar sayesinde problem kolaylıkla giderilebilir.
  • Dayanıklı, Uzun ÖmürlüIsıl işlem görmüş dişli, sistem için özel olarak tasarlanıp üretilmiştir. Galvaniz kaplama olduğu için korozyona dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür.
Uygulama Galerisi

Enerji Tasarrufu

Enerji TasarrufuGiyotin sistemlerinin cam panelleri, yatayda hareket ederek geniş açılım sağlar. Sistem, bu sayede gün ışığının maksimum seviyede yapının içine girmesine sağlar. Bu durum, doğal aydınlanmayı sağlayarak yapılarda enerji tasarrufunu mümkün kılar.

Akıllı Entegrasyon

Akıllı EntegrasyonSistem, uzaktan kumanda kullanılarak çalıştırılabilir. Kumada sayesinde camları tek tek veya bir bütün olarak hareket ettirmek mümkündür. Ayrıca bu sistem, modeme bağlanacak ek bir parça ve mobil uygulamalar aracılığıyla akıllı ev sistemleriyle entegre hale getirilebilir.

Estetik Görünüm

Estetik GörünümGiyotin sistemleri, dış ortam ile mükemmel bir bütünlük ve uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu doğrultuda sistemin cam profilleri, kullanıcıların görüş alanını bozmaz, manzaraya engel olmaz. Sistem bu özelliğiyle cafe ve restoran gibi işletme tarafından sıklıkla tercih edilir.

Ses Yalıtımı

Ses YalıtımıGlasso giyotin sistemleri, kullanıcılara mükemmel bir ses yalıtımı deneyimi sunar. Sistemin motor modülünde yer alan izolasyon, çalışma esnasında oluşan sesin dışarıya çıkmasını engeller. Böylece sessiz ve konforlu bir çalışma söz konusu olur.