Performus

Glasso ailesinin en dikkat çeken ürünlerinden olan Performus, tek ve çift cam uygulamaları ile maksimum seviyede yalıtım sağlıyor. Sistem ayrıca kolay kullanılabilir niteliktedir ve yüksek güvenlik özellikleri içerir. Performus ile bütçenize uygun, yeni nesil yaşam alanları inşa edebilirsiniz.

Ürün Hakkında

Performus balkon sistemi, özel tasarım ray profili sayesinde tüm mimarilere rahatlıkla uyum sağlamaktadır. Sistemin kilit sistemindeki gömme kollu yapısı, balkonunuzda şık bir görüntü yaratırken kolay kullanımı ile de dikkat çekmektedir.

Aktif yalıtım Performus’ta!

Performus, alüminyum kapak profillerinde yer alan gizli çift fırça contalar sayesinde balkonunuzda ekstra toz ve rüzgar yalıtımı sağlar. Sistem, 24 mm çift cam kullanımı ile ısı, ses ve rüzgar yalıtımı arttırılmıştır.

Yüksek güvenlik ile tanışın.

Glasso’nun Performus balkon sistemi, son derece güvenlidir. Çocuk emniyet kilidi sistemi güvenliği arttırılmıştır. Ayrıca 8 mm ve 24 mm temperli cam kullanımı ile ürünün darbelere karşı dayanım seviyesi yükseltilmiştir.

Performus
Teknik Özellikler
  • Genişlik40 mm
  • ContaTPV/Fırça Conta
  • Conta Sayısıİç-Dış/Çift Sıra
  • Kanat AralarıAlüminyum Kapak Profili
  • Cam Uygulamaları8 mm temperli tek cam, 24 mm temperli çift cam
  • Mekanizma8 tekerlekli taşıyıcı tasarım
  • OpsiyonStor perde profili ve damlalıklı ray profili
Uygulama Galerisi

Estetik ve Konfor

Estetik ve KonforKullanıldığı alanda şık bir görünüm yaratan katlanır balkon sistemlerimiz, ince profil detayları sayesinde ışığınızı azaltmaz, onu korur. Ayrıca bu gruptaki ürünlerimiz, manzaradan ödün vermeden balkon keyfi yapmanızı sağlar.

Ses ve Isı Yalıtımı

Ses ve Isı YalıtımıÜrünlerimiz, kullanıldığı alanlarda yüksek ses ve ısı yalıtımı sağlar. Katlanır balkon sistemlerimiz, tek cam ve çift cam uygulamaları ile gürültü seviyesini azaltır; çift cam kullanımı ile kuvvetli ısı yalıtımı oluşturur.

Alan Tasarrufu

Alan TasarrufuKatlanır balkon sistemlerimiz, kullanıldıkları yerlerde yeni yaşam alanları inşa eder. Mevsimden etkilenmeyen bu alanlar, balkon ve teras keyfi yapmanızı sağlar, yaşam alanlarınızı genişletir.

Yüksek Güvenlik

Yüksek GüvenlikSistemlerimiz, hem yüksek dayanıklılık hem de ileri seviye güvenlik içerir. Katlanır balkon ürünlerimiz, tamperli cam kullanımı ile darbelere karşı dayanıklılık gösterirken, istenmeyen kazalarda düşük risk oranına sahiptir.