Plise

Plise sineklikler, konfor alanlarımızdaki verimi artırmak için maksimum rol üstlenmektedir. Kapı ve pencerelerimizde bir nevi güvenlik rolüyle görev alan bu sineklik türüne bugün Glasso kalitesi ve güvencesi ile sahip olabilirsiniz. Evinizi Glasso plise sineklikleriyle tanıştırmak için geç kalmayın.

Ürün Hakkında

Glasso plise sineklikleri, yatay veya dikey şekillerde uygulanabilmektedir. Plise sinekliklerimiz farklı ebat, tür ve renkte üretilebilmekte ve uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir.

Dört mevsim kullanıma uygundur.

Plise sineklikler, tüm pencerelere uygulanabilmektedir. Sistem, mekanları genişletmek için oldukça ideal bir çözümdür. Plise sineklikler gerektiğinde rahatça toplanabilir ve 4 mevsim koşullarında rahatlıkla kullanabilir. Kışın ürünün çıkarılmasına gerek duymazsınız.

Mekanlara en ideal görünümü sağlar.

Glasso plise sinekliklerinin pratik şekilde montajı yapılmaktadır. Sinekliklerimiz, standart ve projeye uygun özel renk alternatifleri ile mekanınıza en uygun görünümü sağlar, evlerinize hem şık bir görünüm hem de gerçek kullanım kolaylığı sağlar.

Plise
Teknik Özellikler
  • Genişlik47 mm
  • ContaFırça Conta-TPC Conta
  • Conta Sayısıİç-Dış/4 Sıra-5 Sıra
  • Kanat AralarıAlüminyum Kapak Profili
  • Cam Uygulamaları8 mm temperli tek cam, 10 mm temperli tek cam, 24 mm temperli çift cam, 30 mm temperli çift cam
  • Opsiyonİspanyolet kullanımı, jaluzi kullanımı, enjeksiyon kapak kullanımı
Uygulama Galerisi

Kolay Kurulum

Sineklik sistemleri, pencerelere oldukça kısa bir sürede kurulabiliyor. Pencereden çıkarmanın da kolay olduğu bu ürün oldukça pratik bir yapıya sahip.

Uzun Süre Kullanım

Dayanıklı ve kaliteli malzemeden yapılan Glasso sineklikleri uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor. Ürünlerin bakımı da oldukça zahmetsiz ve kolay.

Farklı Seçenekler

Sineklikler, farklı tür yapılara kolaylıkla uygulanabiliyor ve farklı renk/tasarım seçeneklerinde üretilebiliyor. Sistem bu sayede uygulandığı yapıya kolayca uyum sağlayabiliyor.

Estetik Görünüm

Sineklik sistemleri, yapı sahiplerini haşere ve sineklerden korumasının dışında binalara şık bir görünüm de kazandırıyor. Bu sayede yapılar ayrı bir hava kazanırken, çok daha değerli hale geliyor.