Quadro

Ürün ailemizin en değerli yapı malzemelerinden olan Quadro balkon sistemleri, nitelikli ray yapısı sayesi ile kötü hava koşullarında diğer sürme sistemlere göre daha fazla yalıtım sağlıyor. Quadro, üç farklı ray yapısı sayesinde her türlü mekana yönelik başarılı çözümler sunuyor.

Ürün Hakkında

Quadro balkon sistemlerimiz, farklı ray seçenekleri ile balkon, kış bahçesi, ofis bölmesi, restoran ve cafe gibi farklı açıklıklara sahip mekanlara rahatlıkla uygulanabilir. Sistemin taşıyıcı tekerlek sistemleri, gerektiğinde yükseklik ayarı yapılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Güvenli ve yalıtımlı ortamlar

Unıco sürme cam balkon sistemi, kanat profillerinde bulunan fırça conta kanalları sayesinde rüzgar dayanımına karşı son derece dayanıklıdır. Sistem, sahip olduğu alüminyum sızdırmazlık profili ve temperli çift cam uygulaması sayesinde, güvenli ve yalıtımlı bir ortam sağlanır.

Son derece dayanıklı ve güçlü!

Quadro cambalkon sistemimiz, özel kilitleme mekanizması sayesinde dışarıdan gelebilecek müdahalelere karşı güvenli bir ortam yaratmaktadır. Ayrıca Quadro sürme cambalkon sisteminin dayanımı, temperli cam uygulaması ile dışarıdan gelebilecek darbelere karşı artırılmıştır.

Quadro
Teknik Özellikler
  • Genişlik138,5 mm
  • ContaFırça Conta
  • Conta Sayısıİç-Dış/Çift Sıra
  • Kanat AralarıAlüminyum Kapak Profili
  • Cam Uygulamaları20 mm temperli çift cam
  • OpsiyonÇerçeveli Kanat
Uygulama Galerisi

Estetik Görünüm

Estetik GörünümSürme balkon sistemlerimiz, uygulandıkları alanlara estetik görünümz, yüksek konfor ve mükemmel manzaralar katar. Ürünlerimiz ışığı azaltmaz, düşük eşik yüksekliği sayesinde farklı birçok mekana rahatlıkla uygulanabilir.

Tam İzolasyon

Ses ve Isı YalıtımıSadece görünüme değil yalıtıma da önemli katkılar sağlarız. Tek ve çift cam uygulamalarımızla gürültü dışarıda, huzur ise yaşam alanınızda kalır. Çift camlı yapı sayesinde güçlü ısı yalıtımı sizinle olur.

Kişiselleştirme

Alan TasarrufuÜrünlerimiz, mükemmel kişiselleştirme seçeneklerine sahiptir. Farklı cam, profil ve kapak renk seçenekleri, kanat adetleri ve ebatlar ile yaşam alanınızda hayalini kurduğunuz ortamı inşa etmeye hazırız.

Yüksek Güvenlik

Yüksek GüvenlikGüvenlikli kilit seçenekleri ve temperli cam kullanımı ile yaşam alanınızda sıfır riskin ve huzurun keyfini çıkarırsınız. Sürme balkon sistemlerimiz, darbelere karşı dayanıklılık gösterirken, istenmeyen kazalarda düşük risk oranı içerir.