RST 116

Çoklu ray sistemlerinden oluşan ve farklı yönlere açılabilen RST 116 sürme cam sistemleri; yağmur, toz, kar ve rüzgarı yaşam alanlarından uzakta tutmaktadır. Bu sistem, alandan kazanmak isteyenler için ideal bir balkon çözümüdür. Sürme cam sistemleri bu özelliği ile ofis, kafeterya ve mağaza gibi mekanlarda da sıklıkla tercih edilmektedir.

Ürün Hakkında

Glasso RST 116 sürme pencere sistemi, kaldır-sür ve normal sürme seçeneklerine sahiptir. Sistemin; pervazlı ve tekli, ikili ve üçlü raylı kullanım kolaylığı ve yüksek kanat yapılabilmesine imkan veren takviyeli profil seçenekleri bulunmaktadır. RST 116, Glasso ürün stoklarında bulunmaktadır.

Nitelikli projelerin vazgeçilmez parçası.

Sistem; okul, hastane ve rezidans gibi nitelikli projelerde yüksek ısı, ses ve rüzgar yalıtımı özellikleriyle beklentileri fazlasıyla karşılayacaktır. RST 116 son kullanıcının, mimarların ve cephe danışmanlarının beklentilerine her anlamda cevap vermektedir. Sistem, yapılarda gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

Yapınızda kolay kullanıma ve ferahlığa yer açın.

Glasso RST 116 sürme pencere sistemleri, kullanımda kolaylık ve ferahlık sağlamaktadır. Sistem ile yapılarınıza hayalini kurduğunuz konforu ve görünümü verebilir, dilerseniz bu konuda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Gelin, yapınızı birlikte güzelleştirelim.

RST 116
Teknik Özellikler
  • Genişlik47 mm
  • ContaFırça Conta-TPC Conta
  • Conta Sayısıİç-Dış/4 Sıra-5 Sıra
  • Kanat AralarıAlüminyum Kapak Profili
  • Cam Uygulamaları8 mm temperli tek cam, 10 mm temperli tek cam, 24 mm temperli çift cam, 30 mm temperli çift cam
  • Opsiyonİspanyolet kullanımı, jaluzi kullanımı, enjeksiyon kapak kullanımı
Uygulama Galerisi

Yüksek Güvenlik

Farklı kilitleme özelliklerine sahip olan sürme cam sistemleri, hırsızlık gibi vakalara karşı yapı sahiplerini korur. Sistem, bu özelliğiyle yapılarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir, güvenlik riski içermez.

Estetik Görünüm

Kullanıcılar için ekstra yaşam alanları oluşturan ve her mevsim kullanılan sürme cam sistemleri, yapıların manzarasını hiçbir şekilde kapatmaz ve uygulandığı alanlara şık bir görünüm katar.

Aktif Koruma

Sistem uygulandığı alanlara toz, yağmur ve kar gibi doğal doğal faktörlerin girmesini engeller; yapılarda yaşanabilir alanlar oluşmasını sağlar. Sürme cam sistemleri uygulandıkları alan ile mükemmel bir bütünlük ve uyum sağlar.

Uzun Süreli Kullanım

Ülkemizde yüzbinlerce yapı sahibinin tercihi olan sürme cam sistemleri, uzun yıllar boyunca kullanılabilir niteliktedir. Sistem, yapılara kolaylıkla entegre edilebilir ve zorlu bakım süreçleri gerektirmez.