RST 116

Yaşam alanlarında çağdaş ve modern bir görünüme sahip olmak isteyenlerin tercihi olan Glasso RST 116 sürme balkon kapıları, kullanıcılara yüksek güvenlik, ses yalıtımı ve estetik görünüm gibi çok sayıda avantaj sunuyor.

Ürün Hakkında

Glasso RST 116 sürme balkon kapısı sistemleri, kaldır-sür ve normal sürme seçeneklerine sahiptir. Sistemin; pervazlı ve tekli, ikili ve üçlü raylı kullanım kolaylığı ve yüksek kanat yapılabilmesine imkan veren takviyeli profil seçenekleri bulunmaktadır. RST 116, Glasso ürün stoklarında bulunmaktadır.

Nitelikli projelerin onun işi.

Sistem; okul, hastane ve rezidans gibi nitelikli projelerde yüksek ısı, ses ve rüzgar yalıtımı özellikleriyle beklentileri fazlasıyla karşılayacaktır. RST 116 son kullanıcının, mimarların ve cephe danışmanlarının beklentilerine her anlamda cevap vermektedir. Sistem, yapılarda gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

Yapınızda kolay kullanıma deneyimleyin.

Glasso RST 116 sürme balkon kapısı sistemleri, kullanımda kolaylık ve ferahlık sağlamaktadır. Sistem ile yapılarınıza hayalini kurduğunuz konforu ve görünümü verebilir, dilerseniz bu konuda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Gelin, yapınızı birlikte güzelleştirelim.

RST 116
Teknik Özellikler
  • Genişlik47 mm
  • ContaFırça Conta-TPC Conta
  • Conta Sayısıİç-Dış/4 Sıra-5 Sıra
  • Kanat AralarıAlüminyum Kapak Profili
  • Cam Uygulamaları8 mm temperli tek cam, 10 mm temperli tek cam, 24 mm temperli çift cam, 30 mm temperli çift cam
  • Opsiyonİspanyolet kullanımı, jaluzi kullanımı, enjeksiyon kapak kullanımı
Uygulama Galerisi

Modern Görünüm

Glasso sürme balkon kapıları, uygulandıkları alanlara modern ve çağdaş bir görünüm kazandırır. Yapılarda estetik görünümü oluşturmanın yolu Glasso ürünlerinden geçiyor.

Yüksek Güvenlik

Kırılmaz (temperli) camların kullanıldığı sürme balkon kapılarımız, yapıların güvenliğini garanti ediyor. Evinizin ve iş yerinizin güvenliği artık Glasso tarafından üretilen kapılara emanet.

Aktif Yalıtım

Yaklaşık 8 mm kalınlığında cam kullanılarak ürettiğimiz sürme balkon kapılarımız; gürültüyü, yağmuru ve rüzgarı yaşam alanınızın dışında bırakıyor. Glasso ile evinize konfor katmaya bugünden başlayın.

Farklı Seçenekler

Glasso sürme kapı sistemleri, kullanıcıların yaşama alanların ve isteklerine göre farkı tarz ve ölçülerde üretilebiliyor. Yapınıza en uygun yapı çözümleri için gelin, yakından tanışalım.