RST 58

Yüksek ve geniş açıklıklara uygulanan cambalkon sistemi rüzgar yükü testini geçerek diğer cambalkon ürünlerinden ayrışır. Tek cam ve çift cam tercihine bağlı olarak ses ve ısı yalıtımı sağlar. Kollu uygulama, şık tasarımı ve kolay kullanımı ile dikkat çekerken aynı zamanda çocuklar için ekstra güvenlik sağlar.

Ürün Hakkında

Glasso RST58 sürme sistemi, son teknoloji ışığında hazırlanmıştır ve yüksek yalıtım özelliğine sahiptir. Sistem damlalık, pervazlık ve sineklik kasa seçenekleri ile kullanışlı bir sistemdir. Sisteme sahip olmak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Yüksek yalıtım ve kolay kurulum bir arada.

Sistemin gelişmiş kapak sistemi sayesinde hem yalıtımı kolay hem de vidasız montaj yapmak mümkün olmaktadır. RST58, ekonomik ve minimum arızalanma özelliği sayesinde çok düşük bakım maliyeti sağlamaktadır. Sistem, 3 raylı kasa kullanım kolaylığı ve yüksek kanat yapılabilirliğine imkan veren takviyeli profil seçeneğine sahiptir.

Uzaktan ve eş zamanlı kontrol imkanı.

Glasso RST 58 sürme pencere sistemleri otel, iş merkezi, özel konut ve alışveriş merkezi gibi çok sayıda alana rahatlıkla uygulanabilmektedir. Sistem son derece ekonomik ve işlevseldir. Yaşam alanınızda RST 58 pencere sistemini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Bu konuda desteğe ihtiyaç duyarsanız uzman ekibimiz her türlü desteği sağlamaya hazırdır.

RST 58
Teknik Özellikler
  • Genişlik47 mm
  • ContaFırça Conta-TPC Conta
  • Conta Sayısıİç-Dış/4 Sıra-5 Sıra
  • Kanat AralarıAlüminyum Kapak Profili
  • Cam Uygulamaları8 mm temperli tek cam, 10 mm temperli tek cam, 24 mm temperli çift cam, 30 mm temperli çift cam
  • Opsiyonİspanyolet kullanımı, jaluzi kullanımı, enjeksiyon kapak kullanımı
Uygulama Galerisi

Yüksek Güvenlik

Farklı kilitleme özelliklerine sahip olan sürme cam sistemleri, hırsızlık gibi vakalara karşı yapı sahiplerini korur. Sistem, bu özelliğiyle yapılarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir, güvenlik riski içermez.

Estetik Görünüm

Kullanıcılar için ekstra yaşam alanları oluşturan ve her mevsim kullanılan sürme cam sistemleri, yapıların manzarasını hiçbir şekilde kapatmaz ve uygulandığı alanlara şık bir görünüm katar.

Aktif Koruma

Sistem uygulandığı alanlara toz, yağmur ve kar gibi doğal doğal faktörlerin girmesini engeller; yapılarda yaşanabilir alanlar oluşmasını sağlar. Sürme cam sistemleri uygulandıkları alan ile mükemmel bir bütünlük ve uyum sağlar.

Uzun Süreli Kullanım

Ülkemizde yüzbinlerce yapı sahibinin tercihi olan sürme cam sistemleri, uzun yıllar boyunca kullanılabilir niteliktedir. Sistem, yapılara kolaylıkla entegre edilebilir ve zorlu bakım süreçleri gerektirmez.