RST 58

İç ve dış mekân tasarımlarında sıklıkla kullanılan RST 58 sürme balkon kapılarımız, firmamız tarafından son teknoloji kullanılarak üretiliyor. Kırılmaz (temperli) camların kullanıldığı kapılarımız, hem evlerin hem de işletmelerin güvenliğinde ve şık görünümünde önemli rol oynuyor.

Ürün Hakkında

Glasso RST 58 sürme balkon kapısı sistemi, son teknoloji ışığında hazırlanmıştır ve yüksek yalıtım özelliğine sahiptir. Sistem damlalık, pervazlık ve sineklik kasa seçenekleri ile kullanışlı bir sistemdir. Sisteme sahip olmak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Yüksek yalıtım ve kolay kurulum bir arada.

Sistemin gelişmiş kapak sistemi sayesinde hem yalıtımı kolay hem de vidasız montaj yapmak mümkün olmaktadır. RST 58, ekonomik ve minimum arızalanma özelliği sayesinde çok düşük bakım maliyeti sağlamaktadır. Sistem, 3 raylı kasa kullanım kolaylığı ve yüksek kanat yapılabilirliğine imkan veren takviyeli profil seçeneğine sahiptir.

Uzaktan ve eş zamanlı kontrol imkanı.

Glasso RST 58 sürme balkon kapısı sistemleri otel, iş merkezi, özel konut ve alışveriş merkezi gibi çok sayıda alana rahatlıkla uygulanabilmektedir. Sistem son derece ekonomik ve işlevseldir. Yaşam alanınızda RST 58 pencere sistemini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Bu konuda desteğe ihtiyaç duyarsanız uzman ekibimiz her türlü desteği sağlamaya hazırdır.

RST 58
Teknik Özellikler
  • Genişlik47 mm
  • ContaFırça Conta-TPC Conta
  • Conta Sayısıİç-Dış/4 Sıra-5 Sıra
  • Kanat AralarıAlüminyum Kapak Profili
  • Cam Uygulamaları8 mm temperli tek cam, 10 mm temperli tek cam, 24 mm temperli çift cam, 30 mm temperli çift cam
  • Opsiyonİspanyolet kullanımı, jaluzi kullanımı, enjeksiyon kapak kullanımı
Uygulama Galerisi

Modern Görünüm

Glasso sürme balkon kapıları, uygulandıkları alanlara modern ve çağdaş bir görünüm kazandırır. Yapılarda estetik görünümü oluşturmanın yolu Glasso ürünlerinden geçiyor.

Yüksek Güvenlik

Kırılmaz (temperli) camların kullanıldığı sürme balkon kapılarımız, yapıların güvenliğini garanti ediyor. Evinizin ve iş yerinizin güvenliği artık Glasso tarafından üretilen kapılara emanet.

Aktif Yalıtım

Yaklaşık 8 mm kalınlığında cam kullanılarak ürettiğimiz sürme balkon kapılarımız; gürültüyü, yağmuru ve rüzgarı yaşam alanınızın dışında bırakıyor. Glasso ile evinize konfor katmaya bugünden başlayın.

Farklı Seçenekler

Glasso sürme kapı sistemleri, kullanıcıların yaşama alanların ve isteklerine göre farkı tarz ve ölçülerde üretilebiliyor. Yapınıza en uygun yapı çözümleri için gelin, yakından tanışalım.