RWT 55

Yapınızda, her iklim koşuluna ve doğa şartına uyumlu, uzun yıllar kullanılabilen ve bakımı oldukça kolay olan RWT 64 açılır pencere sistemine yer açın. İleri seviyede yalıtımın konforunu ve doğayı korumanın gönül rahatlığını yaşarken, sistemin mükemmeliğine tanıklık edin.

Ürün Hakkında

RWT 64 açılır pencere sistemi, özel yalıtımlı malzemeleri ile düşük Uf değerleri sağlayan ısı yalıtımlı bir sistemidir. Sistem; normal açılım, çift eksen, vasistas, çekme-sürme, katlanır açılım ve yüksek statik değerler için orta kayıt profil seçeneklerine sahiptir. RWT 64’ün kanat profilleri PVC açılım aksesuarlarına uygundur.

Güçlü ve ekonomik bir yapı deneyimi.

RWT 64 açılır pencere sistemi, yüksek et kalınlığı ile güçlü bir deneyim sunmaktadır. Sistem oldukça ekonomik ve işlevseldir. Glasso’nun en çok tercih edilen ürünlerinden olan RWT 64, mükemmel bir sızdırmazlık sağlamaktadır. Siz de bizimle iletişime geçerek bu mükemmel sistemi yaşam alanınızda deneyimleyebilirsiniz.

Farklı tür yapılara kolaylıkla uygulanabilir.

Sistem, Pvc açılım aksesuarlarına uygun kanat profil seçenekleriyle uygulama büyük bir kolaylık sağlamaktadır. RWT 64 açılır pencere sistem; okul, hastane, otel ve rezidans gibi nitelikli projelerde yüksek ısı, ses ve rüzgar yalıtımıyla beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır. Sistem, Glasso stoklarında bulunmakta ve yeni sahiplerini beklemektedir.

RWT 55
Teknik Özellikler
  • Genişlik47 mm
  • ContaFırça Conta-TPC Conta
  • Conta Sayısıİç-Dış/4 Sıra-5 Sıra
  • Kanat AralarıAlüminyum Kapak Profili
  • Cam Uygulamaları8 mm temperli tek cam, 10 mm temperli tek cam, 24 mm temperli çift cam, 30 mm temperli çift cam
  • Opsiyonİspanyolet kullanımı, jaluzi kullanımı, enjeksiyon kapak kullanımı
Uygulama Galerisi

Yüksek Yalıtım

Açılır pencere sistemleri; dışarıdaki sesin, gürültünün, kirliliğin ve havanın iç ortama girmesini engeller. Sistem böylece yapı sahipleri için konforlu, rahat ve yaşanabilir alanlar inşa eder.

Estetik Görünüm

Farklı renk ve tasarım seçeneklerine sahip olan açılır pencere sistemleri, yapılar ile mükemmel uyum ve bütünlük gösterir, şık görünümler oluşturur. Sistem her yapıya kolaylıkla entegre edilebilir.

Yüksek Performans

Glasso açılır pencere sistemleri, yapılara hava giriş ve çıkışlarında mükemmel performans gösterir. Sistem ürünleri, yüksek hava performansı sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Minimum Bakım

Açılır pencere sistemleri, bakımı en kolay yapı ürünlerindendir. Minimum bakım gerektiren sistem, uzun yıllar boyunca rahatlıkla ve sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Sistemin bakımı oldukça kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.