RWT 55

Glasso RWT 55 açılır balkon kapısı sistemleri, sadeliği tarzla birleştiriyor. Evinizin görünümünü kişiselleştirmek ve şık bir hale getirmek için kurulumu kolay, dayanıklı ve çekici tasarım seçeneklerine sahip açılır balkon kapısı ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Alanında uzman teknik ekibimiz size bu konuda en doğru çözümleri ve önerileri sunmaya hazır.

Ürün Hakkında

Glasso’nun RWT 55 açılır balkon kapısı sistemleri, vida kanalları ile imalat kolaylığı sağlayan, ekonomik, ısı yalıtımlı pencere sistemidir. Sistem 55 mm kasa derinliğine sahiptir. Normal açılım, çift eksen, vasistas, çekme sürme, katlanır, pivot açılım aksesuarlarına uygun kanat profilleri ile iç ve dış mekanlarda kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Her türlü yapıya kolaylıkla uygulanabilir.

RWT 55 açılır balkon kapısı sistemi, şirketimizin dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmesi sonucu üretilmiştir. Sistem bugün ülkemizde her türlü yapıda rahatlıkla kullanılabilmektedir. RWT 55, yeni nesil deneyimi ve yapısı ile kullanıcılara önemli kolaylıklar ve avantajlar sunmaktadır.

Yüksek ısı yalıtımı onun işi!

RWT 55 açılır balkon kapısı sistemi, yüksek oranda ısısal yalıtım özelliğine sahiptir. Sistem dar ve geniş alın bölümlerinde, alternatif parçalara sahiptir. Ayrıca 4 mm ile 30 mm kalınlık değerlerinde, cam çıtası desteğine sahiptir. RWT 55 açılır balkon sistemi, olası yangın ihtimaline karşı, ısı bariyeri ile koruma altına alınmıştır.

RWT 55
Teknik Özellikler
  • Genişlik47 mm
  • ContaFırça Conta-TPC Conta
  • Conta Sayısıİç-Dış/4 Sıra-5 Sıra
  • Kanat AralarıAlüminyum Kapak Profili
  • Cam Uygulamaları8 mm temperli tek cam, 10 mm temperli tek cam, 24 mm temperli çift cam, 30 mm temperli çift cam
  • Opsiyonİspanyolet kullanımı, jaluzi kullanımı, enjeksiyon kapak kullanımı
Uygulama Galerisi

Pratik Kullanım

Adından da anlaşılacağı üzere açılır balkon kapıları, kullanımı oldukça kolay ve pratik olan yapı ürünleridir. Sistem, bu sayede yapınıza kolaylıkla uyum sağlar, sizi zorlamaz ve uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabilir.

Yüksek Yalıtım

Açılır balkon kapıları, dilediğiniz zaman sesi, gürültüyü ve kirliliği yaşam alanınızın dışında bırakır. Sistem, özel üretim olan bileşenleriyle yapınızda mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar.

Farklı Modeller

Ürünlerimiz, sahip olduğu farklı renk ve tasarım seçenekleriyle her kullanıcının ve yapının zevkine ve isteğine göre hazırlanabilmektedir. Açılır balkon kapıları böylece yaşam alanınıza kolaylıkla uyum sağlar.

Estetik Görünüm

Açılır balkon kapıları, evinize yeni nesil bir görünüm ve şıklık katar. Sistem bunu yaparken manzaranızdan ödün vermez, görüş açınızı her zaman korur. Açılır balkon kapıları, eviniz için bir tasarım ve şıklık öğesi görevi görür.