RWT 64

Yapınızda; kolaylıkla açılıp kapanabilen, dayanıklı, estetik ve üstün yalıtım sağlayan Glasso RWT 64 açılır balkon kapısı sistemlerine yer vermek isterseniz bizimle hemen iletişime geçin. Evinizi kendi evimiz gibi görüp en uygun çözümleri size sunacağımıza emin olabilirsiniz.

Ürün Hakkında

RWT 64 açılır balkon kapısı sistemi, özel yalıtımlı malzemeleri ile düşük Uf değerleri sağlayan ısı yalıtımlı bir sistemidir. Sistem; normal açılım, çift eksen, vasistas, çekme-sürme, katlanır açılım ve yüksek statik değerler için orta kayıt profil seçeneklerine sahiptir. RWT 64’ün kanat profilleri PVC açılım aksesuarlarına uygundur.

Ekonomik ve fonksiyonel bir yapı çözümü.

RWT 64 açılır balkon kapısı sistemi, yüksek et kalınlığı ile güçlü bir deneyim sunmaktadır. Sistem oldukça ekonomik ve işlevseldir. Glasso’nun en çok tercih edilen ürünlerinden olan RWT 64, mükemmel bir sızdırmazlık sağlamaktadır. Siz de bizimle iletişime geçerek bu mükemmel sistemi yaşam alanınızda deneyimleyebilirsiniz.

Yüksek yalıtım onun için çocuk oyuncağı!

Sistem, Pvc açılım aksesuarlarına uygun kanat profil seçenekleriyle uygulama büyük bir kolaylık sağlamaktadır. RWT 64 açılır balkon kapısı sistemi; okul, hastane, otel ve rezidans gibi nitelikli projelerde yüksek ısı, ses ve rüzgar yalıtımıyla beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır. Sistem, Glasso stoklarında bulunmakta ve yeni sahiplerini beklemektedir.

RWT 64
Teknik Özellikler
  • Genişlik47 mm
  • ContaFırça Conta-TPC Conta
  • Conta Sayısıİç-Dış/4 Sıra-5 Sıra
  • Kanat AralarıAlüminyum Kapak Profili
  • Cam Uygulamaları8 mm temperli tek cam, 10 mm temperli tek cam, 24 mm temperli çift cam, 30 mm temperli çift cam
  • Opsiyonİspanyolet kullanımı, jaluzi kullanımı, enjeksiyon kapak kullanımı
Uygulama Galerisi

Pratik Kullanım

Adından da anlaşılacağı üzere açılır balkon kapıları, kullanımı oldukça kolay ve pratik olan yapı ürünleridir. Sistem, bu sayede yapınıza kolaylıkla uyum sağlar, sizi zorlamaz ve uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabilir.

Yüksek Yalıtım

Açılır balkon kapıları, dilediğiniz zaman sesi, gürültüyü ve kirliliği yaşam alanınızın dışında bırakır. Sistem, özel üretim olan bileşenleriyle yapınızda mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar.

Farklı Modeller

Ürünlerimiz, sahip olduğu farklı renk ve tasarım seçenekleriyle her kullanıcının ve yapının zevkine ve isteğine göre hazırlanabilmektedir. Açılır balkon kapıları böylece yaşam alanınıza kolaylıkla uyum sağlar.

Estetik Görünüm

Açılır balkon kapıları, evinize yeni nesil bir görünüm ve şıklık katar. Sistem bunu yaparken manzaranızdan ödün vermez, görüş açınızı her zaman korur. Açılır balkon kapıları, eviniz için bir tasarım ve şıklık öğesi görevi görür.