Sentinel

Glasso’nun Sentinel küpeşte sistemleri; merdivenlerde, balkonlarda, havuz kenarlarında ve inşaatların çeşitli alanlarında güvenliği ve estetik görünümü sağlamak için ideal bir çözümdür. Sistem, iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir ve minimum bakım gerektirir.

Ürün Hakkında

Üstün teknolojisi ve fonksiyonel özellikleri ile işletmeler için en ideal çözümdür. Yapı çözümleri alanında yeni bir çözüm olan Sentinel küpeşte sistemi, kullanıcılara daha fazla alan yaratarak dış mekanları daha yaşanabilir ve cazip hale getirir.

Yaşam alanınızda dört mevsim huzur.

Sentinel küpeşte sistemi size, evinizde dört mevsim huzur bulabileceğiniz özel bir alan yaratma şansı verir. Sistem açıkken veranda gibi dış alanlarınız bahçenizle bütün olabilir. Sistem, ticari uygulama alanlarında ise geleneksel hareketli alüminyum cam sistemlerine yeni nesil bir alternatif sunar. Kış sezonunda cam paneller kapatıldığında herhangi bir bir ısıtma sistemi ile ortam sıcaklığı korunabilir.

Tasarım ve fonksiyonellik bir arada.

Sentinel küpeşte sistemi geniş açılım ve gün ışığının içeri girmesine olanak vererek, doğal aydınlanma ile enerji tasarrufu sağlar. Sistem uzaktan kumanda ile teker teker veya eş zamanlı olarak hareket edebilir. Sentinel küpeşte, modeme bağlanabilecek ilave bir parçayla tablet ve akıllı telefon uygulaması sayesinde akıllı ev sistemleri ile bütünleşebilir.

Sentinel
Teknik Özellikler
  • Kutu Profil Genişlik13 cm * 13 cm
  • Ray Profil Genişlik7 cm * 12 cm
  • ContaFırça Conta
  • Conta SayısıÇift Sıra
  • Kanat AralarıAlüminyum Profil
  • Cam Uygulamaları8 mm temperli tek cam, 21 mm(5+11+5) temperli çift cam
  • MekanizmaMotorlu Uygulama
  • Uygulama TipleriTek cam : 1 sabit +1 hareketli, 1 sabit +2 hareketli, 1 sabit +3 hareketli, Çift cam: 1 sabit +1 hareketli, 1 sabit +2 hareketli
Uygulama Galerisi

Estetik Görünüm

Estetik GörünümKüpeşte sistemleri, dış ortam ile mükemmel bir bütünlük ve uyum sağlar. Sistem, kullanıcıların görüş alanını bozmaz, manzaraya engel olmaz. Küpeşte sistemleri, bu özelliğiyle cafe, otel ve restoran gibi işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilir.

Üstün Güvenlik

Ses ve Isı YalıtımıMerdivenlere, balkonlara, havuz kenarlarına ve inşaatların çeşitli alanlarına güvenliği sağlamak için yapılan küpeşteler, modern ve akıllı yapıların olmazsa olmaz unsurlarındandır. Her türlü mekanda rahatlıkla kullanılabilir ve minimum bakım gerektirirler.

Farklı Seçenekler

Alan TasarrufuGlasso küpeşte sistemleri, farklı renk ve tasarım seçeneklerine sahiptir. Bu sayede kolayca kişiselleştirilebilir, her yapıya entegre edilebilir ve her zevke hitap edebilir durumdadır. Dileyen herkes zevklerine uygun ürünlerimizle yaşam alanına değer katabilir.

Yüksek Dayanıklılık

Yüksek GüvenlikFarklı tür yapılara başarıyla uygulanabilen küpeşte sistemleri oldukça dayanıklıdır ve uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Sağlamlık, şıklık ve güvenliği bir araya geldiği bu sistemle yapınıza güç ve zerafet katabilirsiniz.