Sıvanabilir

Öne doğru yaklaşık 30 derecelik bir açı ile açılan sıvanabilir panjurlar, gizli menteşelere sahiptir. Bu panjur türünde konumun korunması yanlarda bulunan alüminyum makas aksesuarları ile sağlanır. Sıvanabilir panjurlar villa, daire ve iş yerlerinde kullanılmaktadır.

Ürün Hakkında

Sıvanabilir panjur sistemlerinde panjur, öne doğru açılım sağlar. Konumu sağlayan menteşeler dikme içerisine gizlenmiş durumdadır. Konumun korunması dikme yanlarında yer alan alüminyum aksesuarlar ile sağlanır.

Farklı birçok yapıda rahatlıkla kullanılabilir.

Glasso’nun en çok tercih edilen ürünlerinden olan sıvanabilir panjurlar, yaşamın birçok farklı alanında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu alanların başında ise villalar, daireler ve işyerleri gelmektedir.

Uzun yıllar boyunca yapılarda kullanılabilir.

Sıvanabilir panjurların yapıya montesi son derece kolay ve hızlıdır. Pratik monte edilebilme özelliğine sahip olan panjurlarımız son derece dayanıklıdır ve uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Sıvanabilir
Uygulama Galerisi

Aktif Yalıtım

Aktif YalıtımGlasso panjurları; dışarıdaki sesin, iklim koşullarının ve kirliliğin yaşam alanınıza girmesini engeller. Evinizde konforlu bir ortam oluşmasını sağlar, aktif ses ve ısı yalıtımı sağlar.

Şık Görünüm

Şık GörünümPanjurların tek artısı, sağladığı yaşamsal avantajlar değildir. Bu yapı ürünleri aynı zamanda uygulandıkları yerlere şık ve estetik bir görünüm sağlar, binalar farklı bir hava katar.

Yüksek Güvenlik

Yüksek GüvenlikPanjur sistemleri, hem evleri hem de işletmeleri hırsızlık gibi olumsuz vakalara karşı korur. Sistem bu özelliğiyle farklı sektörlerden çok sayıda işletme tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Farklı Seçenekler

Farklı SeçeneklerGlasso panjurları, her yapıya uygun ve kişisel zevklere hitap eder tarzda hazırlanabilmektedir. Ürünlerimiz ayrıca farklı renk ve tasarım seçenekleriyle yapı sahiplerinin binalarına uygun panjuru seçmelerine olanak tanımaktadır.