Sürme

Mevcut sineklik sistemleriyle karşılaştırıldığında çok sayıda avantaja sahip olan sürme sineklik sistemleri, her tür sistemin üzerine bağımsız bir şekilde monte edilmektedir. Kanat profili, orta kayıt profili ve iki farklı ray profilinden oluşan sürme sineklik sistemleri, farklı tarz ve modellerde üretilebilmektedir.

Ürün Hakkında

Glasso sürme sineklik sistemi, her tip sistemin üzerine bağımsız olarak monte edilebilmektedir. Sürme sineklik sistemimiz; kanat profili, orta kayıt profili ve iki farklı ray profilinden oluşmaktadır.

Yaşam alanınızda haşerelere geçit yok!

Sürme sineklik sistemimiz, üretim detaylarına uygun olarak çift fırça uygulaması ile sinek ve diğer haşerelerin geçişini kesinlikle engellemektedir. Sistemi yaşam alanınızda kolaylıklar ve rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Görüntü kirliliğine asla izin vermez.

Glasso sürme sineklik sistemlerinde geniş ve sağlam alüminyum profiller kullanılmaktadır. Sistemimiz ayrıca yaşamınızda görüntü kirliliğine sebep vermemek için maksimum düzeyde görüntü ve estetik güzelliği sağlamaktadır.

Sürme
Teknik Özellikler
  • Genişlik47 mm
  • ContaFırça Conta-TPC Conta
  • Conta Sayısıİç-Dış/4 Sıra-5 Sıra
  • Kanat AralarıAlüminyum Kapak Profili
  • Cam Uygulamaları8 mm temperli tek cam, 10 mm temperli tek cam, 24 mm temperli çift cam, 30 mm temperli çift cam
  • Opsiyonİspanyolet kullanımı, jaluzi kullanımı, enjeksiyon kapak kullanımı
Uygulama Galerisi

Kolay Kurulum

Sineklik sistemleri, pencerelere oldukça kısa bir sürede kurulabiliyor. Pencereden çıkarmanın da kolay olduğu bu ürün oldukça pratik bir yapıya sahip.

Uzun Süre Kullanım

Dayanıklı ve kaliteli malzemeden yapılan Glasso sineklikleri uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor. Ürünlerin bakımı da oldukça zahmetsiz ve kolay.

Farklı Seçenekler

Sineklikler, farklı tür yapılara kolaylıkla uygulanabiliyor ve farklı renk/tasarım seçeneklerinde üretilebiliyor. Sistem bu sayede uygulandığı yapıya kolayca uyum sağlayabiliyor.

Estetik Görünüm

Sineklik sistemleri, yapı sahiplerini haşere ve sineklerden korumasının dışında binalara şık bir görünüm de kazandırıyor. Bu sayede yapılar ayrı bir hava kazanırken, çok daha değerli hale geliyor.