Unico

Unico, balkon sistemlerimiz, kullanıcılara iki cam arası jaluzi kullanım imkanı sunuyor. Bunda Unico’nun 30 mm cam özelliği etkili olmaktadır. Ayrıca ürünün sahip olduğu özel tutamak tasarımı, taşıma kapasitesi ile kullanıcılara önemli bir kolaylık sağlamaktadır.

Ürün Hakkında

Unico balkon sistemlermizin her kanadında 8 adet taşıyıcı tekerlek bulunmaktadır. Sistem bu sayede son derece kolay bir kullanım sunar. Sistemde bulunan cam paneller; her iki tarafa da ayrı ayrı toplanabilir. Unico sistemi, bu özelliği sayesinde uygulandığı alanlarda kullanım kolaylığı yaratırken, kesintisiz manzara imkanı yaratır.

Güvenli ve yalıtımlı ortamlar

Unıco sürme cam balkon sistemi, kanat profillerinde bulunan fırça conta kanalları sayesinde rüzgar dayanımına karşı son derece dayanıklıdır. Sistem, sahip olduğu alüminyum sızdırmazlık profili ve temperli çift cam uygulaması sayesinde, güvenli ve yalıtımlı bir ortam sağlanır.

Yüksek güvenlik yaşam alanınızda.

Glasso Unico sürme cam balkon sistemi, kullanıcılara yüksek güvenlik sunar. Sistem, hem içeriden hem de dışarıdan kilitlenebilen özel kilitleme mekanizması sayesinde dışarıdan gelebilecek her türlü müdahaleye karşı güvenli bir ortam yaratır.

Unico
Teknik Özellikler
  • Genişlik146,2 mm
  • ContaFırça Conta
  • Conta Sayısıİç-Dış/Çift Sıra
  • Kanat AralarıAlüminyum Kapak Profili
  • Cam Uygulamaları30 mm temperli çift cam
  • Mekanizma45,2 mm çapında tekerlekli tasarım(8 adet)
  • OpsiyonJaluzi uygulama imkanı
Uygulama Galerisi

Estetik Görünüm

Estetik GörünümSürme balkon sistemlerimiz, uygulandıkları alanlara estetik görünümz, yüksek konfor ve mükemmel manzaralar katar. Ürünlerimiz ışığı azaltmaz, düşük eşik yüksekliği sayesinde farklı birçok mekana rahatlıkla uygulanabilir.

Tam İzolasyon

Ses ve Isı YalıtımıSadece görünüme değil yalıtıma da önemli katkılar sağlarız. Tek ve çift cam uygulamalarımızla gürültü dışarıda, huzur ise yaşam alanınızda kalır. Çift camlı yapı sayesinde güçlü ısı yalıtımı sizinle olur.

Kişiselleştirme

Alan TasarrufuÜrünlerimiz, mükemmel kişiselleştirme seçeneklerine sahiptir. Farklı cam, profil ve kapak renk seçenekleri, kanat adetleri ve ebatlar ile yaşam alanınızda hayalini kurduğunuz ortamı inşa etmeye hazırız.

Yüksek Güvenlik

Yüksek GüvenlikGüvenlikli kilit seçenekleri ve temperli cam kullanımı ile yaşam alanınızda sıfır riskin ve huzurun keyfini çıkarırsınız. Sürme balkon sistemlerimiz, darbelere karşı dayanıklılık gösterirken, istenmeyen kazalarda düşük risk oranı içerir.