Üstten Askılı

Farklı bir yapı çözümü olarak karşımıza çıkan üstten askılı kapılar, Glasso olarak müşterilerimize sunduğumuz kapı çözümleri arasında yer alıyor. Siz de mağazanıza yeni nesil ve sıradışı bir görünüm kazandırmak için üstten askılı kapı modellerimizi tercih edebilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Ürün Hakkında

Glasso üstten askılı mağaza giriş kapıları, günümüzün en büyük problemlerinden olan yer problemini önemli oranda çözmektedir. Kapılarımız, hem alanınızdan hem de zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlarken aynı zamanda şık ve zarif görüntüsüyle müşterilerinizde iyi bir izlenim bırakacaktır.

Kullanım kolaylığı ve görsel şölen bir arada.

Üstten askılı mağaza giriş kapılarımız mağazalara, hem kullanım kolaylığı hem de görsel şölen sunmaktadır. Kapılarımızla, yapınızda daha ferah, kullanışlı ve sıradışı alanlar oluşturmanız mümkün olmaktadır.

Minimum enerji ile yüksek güvenlik elde edin.

Glasso üstten askılı mağaza giriş kapıları, çok fazla enerji harcamaz ve her türlü tehlikeye karşı yüksek güvenlik içerir. Bu grupta yer alan kapılarımız kullanım alanları çok fazladır. Kapılarımız uygulandıkları alanlarda oldukça şık görünümler oluşturur.

Üstten Askılı
Teknik Özellikler
  • Genişlik47 mm
  • ContaFırça Conta-TPC Conta
  • Conta Sayısıİç-Dış/4 Sıra-5 Sıra
  • Kanat AralarıAlüminyum Kapak Profili
  • Cam Uygulamaları8 mm temperli tek cam, 10 mm temperli tek cam, 24 mm temperli çift cam, 30 mm temperli çift cam
  • Opsiyonİspanyolet kullanımı, jaluzi kullanımı, enjeksiyon kapak kullanımı
Uygulama Galerisi

Son Teknoloji

Mağaza kapılarımızda, son teknoloji kilitleme ve cam sistemlerini kullanıyoruz. Bu sayede işletmeniz için çok değerli olan giriş kapınıza kaliteyi taşıyor, yapınıza değer katıyoruz.

Estetik Görünüm

Şeffaf yapıda camdan oluşan Glasso mağaza kapıları, mağazanızla uyum sağlar ve şık görünümü garanti eder. Böylece mağazanızın her karesinde zerafeti müşterilerinizle buluşturmanın hazzını yaşarsınız.

Yüksek Koruma

Mağaza kapılarımız, dışarıdan gelebilecek her türlü hırsızlık vb. vakaya karşı mağazanızı korur. Kapılarımız ayrıca toz ve çamur gibi çevresel öğelerin vitrine girmesini engeller.

Kişiselleştirme

Glasso mağaza kapıları, isteğe ve projelere göre özel boyut ve tasarımlarda hazırlanabilmektedir. Ürünlerimizi, üretim aşamasında dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.