Vista

Vista balkon sistemlerimizi, farklı ray türleri ile daha geniş açıklıklara uygulamak mümkün. Ürünümüz aynı zamanda balkon, kış bahçesi ve ofis gibi alanlarda yeni yaşam alanları oluşturmak isteyenler için oldukça ideal.

Ürün Hakkında

Glasso ürün ailesinin en seçkin üyelerinden olan Vista sürme balkon sistemi; kolay kullanımı, güvenliği ve estetiği bir arada sunuyor. Sistem üçlü ve beşli ray seçeneği ile daha geniş açıklıklara uygulanabilir. Vista; balkon, kış bahçesi, ofis, cafe gibi mekanlarda yeni yaşam alanı oluşturmak için en ideal sistemdir.

Minimum hava geçişi Vista’da!

Alüminyum sızdırmazlık profili sayesinde cam esnemesi ve hava geçişi minimum seviyeye indirilen Vista sürme balkon, bu sayede güvenli ve yalıtımlı ortamlar oluşturur. Cam panel aralarında ve kanatlarda yer alan fırça conta ile havasistemin  geçişi minimize edilmiştir.

Ekstra güvenlik yaşam alanınızda.

Vista’da bulunan yan profillerin özelliği sayesinde kilit, düşeyde istenilen konuma monte edilerek çocukların maksimum emniyeti sağlanır. Vista sürme balkon sistemi temperli cam kullanımı sayesinde her türlü mekânda güvenle ve gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Vista
Teknik Özellikler
  • Genişlik131,2 mm
  • ContaFırça Conta
  • Conta Sayısıİç-Dış/Çift Sıra
  • Kanat AralarıAlüminyum Kapak Profili
  • Cam Uygulamaları8 mm temperli tek cam
  • Mekanizma45,2 mm temperli tasarım(özel çap)
Uygulama Galerisi

Estetik Görünüm

Estetik GörünümSürme balkon sistemlerimiz, uygulandıkları alanlara estetik görünümz, yüksek konfor ve mükemmel manzaralar katar. Ürünlerimiz ışığı azaltmaz, düşük eşik yüksekliği sayesinde farklı birçok mekana rahatlıkla uygulanabilir.

Tam İzolasyon

Ses ve Isı YalıtımıSadece görünüme değil yalıtıma da önemli katkılar sağlarız. Tek ve çift cam uygulamalarımızla gürültü dışarıda, huzur ise yaşam alanınızda kalır. Çift camlı yapı sayesinde güçlü ısı yalıtımı sizinle olur.

Kişiselleştirme

Alan TasarrufuÜrünlerimiz, mükemmel kişiselleştirme seçeneklerine sahiptir. Farklı cam, profil ve kapak renk seçenekleri, kanat adetleri ve ebatlar ile yaşam alanınızda hayalini kurduğunuz ortamı inşa etmeye hazırız.

Yüksek Güvenlik

Yüksek GüvenlikGüvenlikli kilit seçenekleri ve temperli cam kullanımı ile yaşam alanınızda sıfır riskin ve huzurun keyfini çıkarırsınız. Sürme balkon sistemlerimiz, darbelere karşı dayanıklılık gösterirken, istenmeyen kazalarda düşük risk oranı içerir.