Zip Perde

Fermuarlı perde olarak da bilinen zip perdeler, kendine özgü mekanik parçalara sahiptir ve bulunduğu ortama sofistike bir ışık deneyimi katar. Aynı zamanda ortam gizliliğini en iyi şekilde koruyan perdelerden olan zip perdeler, kurulumu son derece kolay olan ve farklı çok sayıda modeli bulunan perdelerdendir. Glasso’nun birbirinden şık ve modern zip perdeleriyle tanışmak için acele edin.

Ürün Hakkında

Glasso zip perdeler; kullanımı kolay, şık ve ergonomik tasarımlarıyla son yıllarda sıklıkla tercih edilen perde türlerinden biridir. Perdelerimiz ev, kafe gibi iç mekân; restoran ve bahçe gibi dış mekan unsurları da dâhil tüm alanlarda güvenle kullanılabilmektedir.

Dış etkenlere karşı yapınız koruma altında.

Ağırlıklı olarak ılık ve sıcak iklimli bölgelerde tercih edilen Glasso zip perdeleri, açık hava alanlarında meydana gelebilecek rüzgar, yağmur ve aşırı güneş gibi hava olaylarına karşı üstün koruma sağlamaktadır.

Gizliliğiniz Glasso perdelerine emanet!

Zip perdeler aynı zamanda meraklı gözlerden kaçınmanın iyi bir yoludur. Glasso zip perdeleri ayrıca aşınmaya, mantarlara ve suya karşı oldukça dayanıklıdır ve bakımları son derece kolaydır.

Zip Perde
Teknik Özellikler
  • Genişlik47 mm
  • ContaFırça Conta-TPC Conta
  • Conta Sayısıİç-Dış/4 Sıra-5 Sıra
  • Kanat AralarıAlüminyum Kapak Profili
  • Cam Uygulamaları8 mm temperli tek cam, 10 mm temperli tek cam, 24 mm temperli çift cam, 30 mm temperli çift cam
  • Opsiyonİspanyolet kullanımı, jaluzi kullanımı, enjeksiyon kapak kullanımı
Uygulama Galerisi

Kolay Kurulum

Kolay KurulumGlasso perdeleri, son derece kolay bir kuruluma sahiptir. Perdelerimiz pratik yöntemlerle yapılara uygulanır; bulundukları alana estetik görünüm ve gizlilik katar.

Şık Görünüm

Şık GörünümYeni nesil Glasso perdeleri bulundukları alana sadece gizlilik ve güvenlik sağlamaz. Perdelerimiz aynı zamanda uygulandıkları alana son derece estetik bir görünüm sağlar.

Yüksek Koruma

Yüksek GüvenlikYapınızı meraklı gözlerden koruyan perdelerimiz, aynı zamanda dış faktörlere karşı iyi bir koruma aracıdır. Bu sayede rüzgar, yağmur ve aşırı güneş gibi hava olaylarından kendinizi ve sevdiklerinizi koruyabilirsiniz.

Farklı Modeller

Farklı ModellerGlasso perdeleri, farklı zevklere ve yapılara uygun şekilde hazırlanabilmektedir. Perdelerimiz ayrıca farklı renk ve tasarım seçenekleriyle yapı sahiplerinin binalarına en uygun çözümler arasında yer almaktadır.